Black Week? Gdzie już się zaczął? Wszystko muszę wiedzieć! Już!

Wszyscy wiemy, że Black Friday zaczyna się w piątek. Co ciekawe, niektóre sklepy zaczynają świętowanie dużo wcześniej. Które?

black friday czarny piątek

Black Friday lub po polsku Czarny Piątek, to komercyjne święto promocji i zniżek, które przypłynęło do nas prosto ze Stanów Zjednoczonych. Dwudziestego piątego listopada w piątek, wiele sklepów angażuje się oferując jednodniowe obniżki cen na produkty każdej kategorii. Z roku na rok w to święto dołącza się coraz więcej producentów oraz dystrybutorów, gdyż jest to świetna okazja nie tylko dla konsumentów ze względu na zniżki, ale także dla firm ze względu na wysoki utarg.

Zdarza się, że niektóre firmy decydują się wprowadzić promocje wcześniej niż 25 listopada. Sprawdzamy najpopularniejsze sklepy i podpowiadamy, kiedy rozpoczynają wielką wyprzedaż.

RTV Euro AGD

W sklepie internetowym RTV Euro AGD trwają już dwie promocje mające związek z Black Week. Pierwsza to Black Friday Weekend – Mega rabaty. Druga to Cyber Nocne Promocje, która odbywa się nocą tylko do 11 rano.

Amazon

Wyprzedaże na stronie Amazon.pl startują 18 listopada o północy i będą trwać aż do 28 listopada do północy. W jej ramach mamy możliwość kupna urządzeń tańszych nawet o 30%.

Alsen

black friday alsen

Na stronie internetowej sklepu Alsen znajduje się licznik, który odlicza do Black Week. Data rozpoczęcia akcji promocyjnej to 25 listopada o północy.

Aktualizacja 25.11.2022 r.

Na stronie internetowej sklepu Alsen rozpoczęła się akcja promocyjna o nazwie Black Friday. W jej ramach mamy możliwość kupna sprzętu w cenie niższej o nawet 70%. W jej ramach możemy obkupić się w produkty takich kategorii jak: laptopy, komputery, sprzęt komputerowy, podzespoły oraz foto.

Leroy Merlin

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo, czy sieć sklepów Leroy Merlin będzie brała udział w Black Friday. Dogrzebaliśmy się jednak do podstrony o nazwie „Black Friday 2022”, na której znajdują się różne podkategorie produktów takich jak: dekoracje, lampy, oświetlenie zewnętrzne, źródła światła, osłony balkonowe, panele i wiele, wiele więcej. Niestety, jeszcze żadne produkty nie posiadają ceny promocyjnej, więc nie wiemy, jaki rabat planują przedstawiciele sieci Leroy Merlin.

Promocje z okazji Black Friday zaczną się 25 listopada i będą trwać aż do 28 listopada. Promocje mają sięgać nawet 50%. Bezpośredni link do promocji znajdziesz tutaj.

Neo24

Na stronie internetowej sklepu wystartowała promocja „Black Friday przez cały tydzień”. W jej ramach możemy zakupić rozmaite urządzenia w kategoriach: AGD wolnostojące, AGD do zabudowy, telewuzory, małe AGD, sprzęt IT, telefony, smartwatche, akcesoria GSM, audio.

OleOle

Sklep OleOle rozpoczął promocję o nazwie „Tech Black Friday„, w ramach której udostępnił liczne produkty w niższych niż normalnie cenach.

MediaMarkt

Na stronie internetowej Media Markt trwa aktualnie akcja związana z Black Friday. Nazywa się „Let’s go Black Weeeks”. Więcej o ofercie przeczytacie tutaj.

black friday media expert

Media Expert

Media Expert wprowadziła promocję o nazwie „Mega okazje. Black weeks!”, która trwa do końca dzisiejszego dnia.

Vobis

Sklep internetowy Vobis wprowadził promocję o nazwie „BLACK WEEK w Krainie Rabatów”. Podczas jej trwania trwa promocja sięgająca -80%. Według informacji podanych na stronie, co tydzień mają pojawiać się nowe produkty.

Neonet

Na stronie internetowej Neonet pojawił się licznik odliczający do Black Friday. Według indormacji podanych na banerze, w promocji pojawią się urządzenia z kategorii: AGD, RTV, laptopy oraz smartfony.

Maxelektro

Do 25 listopada trwa promocja o nazwie Black Weeks na stronie Maxelektro. Według informacji na stronie, co tydzień pojawia się nowa oferta.

Biedronka

Od poniedziałku na stronie internetowej Biedronka Home trwa wyprzedaż z okazji Black Week. Przedstawiciele sklepu postanowili podzielić produkty wyprzedażowe na kategorie, w których znajdują się urządzenia w niższej cenie. My śledzimy dwie z nich: małe AGD oraz elektronarzędzia.

Lidl

Od dziś na stronie internetowej sklepu Lidl pojawiła się akcja promocyjna o nazwie „Black Week”. W jej ramach mamy możliwość zakupienia produktów z rabatem wynoszącym nawet 80%. Przygotowaliśmy artykuł, w którym śledzimy codziennie najlepsze oferty na elektronarzędzia w Lidlu. Aby przejść do zestawienia, kliknij tutaj.

Kaufland

W Kauflandzie pomiędzy 24 listopada a 30 listopada trwa Black Week. W ramach akcji promocyjnej mamy możliwość kupna licznych urządzeń elektronicznych i nie tylko.