Nowy tydzień – nowe promocje na urządzenia kuchenne w sklepie Netto

W tym tygodniu ciekawa oferta na elektronikę w sklepie Netto. Można wybrać coś dla siebie i dla domu.

urządzenia kuchenne Netto

Od poniedziałku 30 stycznia do soboty 4 lutego (lub do wyczerpania zapasów) trwa nowa promocja na elektronikę w sklepie Netto. W ofercie stacjonarnej sklepu można nabyć różne przydatne urządzenia do domu: parownica ręczna do ubrań, bezprzewodowe żelazko parowe, młynek do kawy marki Lungo, czajnik elektryczny, blender ręczny marki Zelmer. Przedstawiamy najciekawsze według nas.

Parownica ręczna do ubrań

To niewielkich rozmiarów urządzenie ze zbiornikiem na wodę. Jego zadaniem jest pozbywanie się zagnieceń na ubraniach. Świetnie sprawdzi się w podróży, kiedy nasze ubrania wyjęte z walizki nie prezentują się zbyt elegancko lub każdego ranka w domu, kiedy szybko przygotowujemy się do wyjścia do pracy i nie mamy czasu stać przy żelazku.

Parownica ręczna do ubrań o mocy 1100 W nadaje się do wszystkich rodzajów materiałów. Do użycia gotowa jest już po 30 sekundach od włączenia do gniazdka. Posiada stopę ceramiczną i szczotkę do ubrań. Łatwo wyjmowany zbiornik na wodę w parownicy ma pojemność 180 ml.

urządzenia kuchenne Netto Parownica ręczna do ubrań

Cena: 99,00 zł Przejdź do sklepu

Czajnik

Czajnik o mocy 2200 W i pojemności 1,7 l posiada funkcję automatycznego wyłączenia w sytuacji, gdy nie ma wody w czajniku. Posiada szklany korpus oraz podświetlenie LED.

urządzenia kuchenne Netto Czajnik

Cena: 59,00 zł Przejdź do sklepu

Bezprzewodowe żelazko parowe

Żelazkiem możemy pracować wygodnie i z rozmachem, ponieważ nie posiada przewodu, który by nas ograniczał. Urządzenie grzeje się wówczas, gdy odstawiamy go na podświetlaną podstawkę ładującą. Bezprzewodowe żelazko parowe posiada moc 2600 W i wbudowany pojemnik na wodę o pojemności 300 ml. Wyposażone jest w funkcję, która zapobiega kapaniu wody.

urządzenia kuchenne Netto Bezprzewodowe żelazko parowe

Cena: 119,00 zł Przejdź do sklepu