poniedziałek, 20 maja

Sklepy Aldi przygotowały gazetkę z nowymi promocjami. Wybraliśmy te produkty, na które warto zwrócić uwagę.

Już od środy 1 lutego do soboty 4 lutego sklepy Aldi przygotowały szeroką gamę produktów, z którymi możemy zapoznać się w promocyjnej gazetce.

W ofercie znalazło się wiele produktów, które przydadzą się w każdym domu, jak na przykład zestaw trzech garnków, czy akumulatorowy ręczny odkurzacz. Znajdziemy szeroki wybór akcesoriów do pokoju dziecięcego, jak lampa stołowa LED lub lampa z czujnikiem dotykowym, przybory szkolne, czy pościel na dziecięce łóżko w dwóch rozmiarach (70 × 80 cm i 140 × 200 cm). Jeśli nasza garderoba wymaga odświeżenia, to także wybierzemy coś dla siebie spośród przygotowanych produktów.

Akumulatorowy ręczny odkurzacz

Dzięki temu urządzeniu łatwiej będzie utrzymać czystość w mieszkaniu. Akumulatorowy odkurzacz ręczny usprawni pracę, kiedy trzeba będzie zebrać kurz lub sierść zwierząt albo pozbyć się rozlanej niewielkiej ilości wody.

Cena: 89,99 zł Przejdź do sklepu

Wiertarko wkrętarka 20 V

To urządzenie niezbędne w każdym domu, o czym wie każdy majsterkowicz. Akumulatorowa wiertarko wkrętarka o mocy 20 V wyposażona jest w uchwyt wiertarski Heavy Duty, służący do mocowania wierteł lub bitów. Posiada 25 ustawień momentu obrotowego plus wiercenie (moment obrotowy: maks. 45 Nm). Wbudowana lampka LED odpowiednio doświetla pole robocze.

Cena: 319,00 zł Cena: 249,00 zł Przejdź do sklepu

Lampa stołowa LED lub lampa z czujnikiem dotykowym marki Lightzone

Do wyboru mamy dwie lampy stołowe. Obie będą się designersko prezentować w pokoju nastolatka albo na Twoim domowym biurku.

Parametry techniczne lampa stołowa LED

  • moc: ok. 6,5 W
  • strumień światła: ok. 350 lm
  • żywotność: 25 000 h

Parametry techniczne lampa stołowa z czujnikiem dotykowym

  • źródła światła: maks. 28 W
  • strumień światła: 470 lm
  • żywotność: 15 000 h

Cena: 89,99 zł Przejdź do sklepu

Oferta od soboty

Od soboty 4 lutego rozszerzono ofertę o sportową odzież i buty. Będzie także można nabyć wiele akcesoriów łazienkowych: ręczniki łazienkowe w różnych rozmiarach, dywaniki, deskę WC, czy baterię termostatyczną. W łazience niezbędne są także waga łazienkowa, suszarka do włosów z dyfuzorem, które znalazły się w ofercie sklepu Aldi. Wieczorem, urządzenie do masażu karku, umili czas po trudach codzienności i zapewni relaks.

Suszarka do włosów z dyfuzorem

Każdy, kto rano śpieszy się z wyjściem z domu, wie jak przydatne jest to urządzenie. Suszarka do włosów wyposażona jest w zabezpieczenie przed przegrzaniem i 3 nasadki do stylizacji włosów. Temperaturę suszenia włosów można regulować (3 poziomy).

Parametry techniczne

  • przycisk Boost (dla pełnej mocy)
  • moc: 2000–2400 W
  • zasilanie: 220–240 V

Cena: 89,99 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.