Nowa oferta w sklepach Aldi. Już od jutra nowe promocje

Sklepy Aldi przygotowały gazetkę z nowymi promocjami. Wybraliśmy te produkty, na które warto zwrócić uwagę.

Oferta Aldi

Już od środy 1 lutego do soboty 4 lutego sklepy Aldi przygotowały szeroką gamę produktów, z którymi możemy zapoznać się w promocyjnej gazetce.

W ofercie znalazło się wiele produktów, które przydadzą się w każdym domu, jak na przykład zestaw trzech garnków, czy akumulatorowy ręczny odkurzacz. Znajdziemy szeroki wybór akcesoriów do pokoju dziecięcego, jak lampa stołowa LED lub lampa z czujnikiem dotykowym, przybory szkolne, czy pościel na dziecięce łóżko w dwóch rozmiarach (70 × 80 cm i 140 × 200 cm). Jeśli nasza garderoba wymaga odświeżenia, to także wybierzemy coś dla siebie spośród przygotowanych produktów.

Akumulatorowy ręczny odkurzacz

Dzięki temu urządzeniu łatwiej będzie utrzymać czystość w mieszkaniu. Akumulatorowy odkurzacz ręczny usprawni pracę, kiedy trzeba będzie zebrać kurz lub sierść zwierząt albo pozbyć się rozlanej niewielkiej ilości wody.

Oferta Aldi Akumulatorowy ręczny odkurzacz

Cena: 89,99 zł Przejdź do sklepu

Wiertarko wkrętarka 20 V

To urządzenie niezbędne w każdym domu, o czym wie każdy majsterkowicz. Akumulatorowa wiertarko wkrętarka o mocy 20 V wyposażona jest w uchwyt wiertarski Heavy Duty, służący do mocowania wierteł lub bitów. Posiada 25 ustawień momentu obrotowego plus wiercenie (moment obrotowy: maks. 45 Nm). Wbudowana lampka LED odpowiednio doświetla pole robocze.

Oferta Aldi Wiertarko wkrętarka 20 V

Cena: 319,00 zł Cena: 249,00 zł Przejdź do sklepu

Lampa stołowa LED lub lampa z czujnikiem dotykowym marki Lightzone

Do wyboru mamy dwie lampy stołowe. Obie będą się designersko prezentować w pokoju nastolatka albo na Twoim domowym biurku.

Oferta Aldi Lampa stołowa LED lub lampa z czujnikiem dotykowym marki Lightzone

Parametry techniczne lampa stołowa LED

  • moc: ok. 6,5 W
  • strumień światła: ok. 350 lm
  • żywotność: 25 000 h
Oferta Aldi Lampa stołowa LED lub lampa z czujnikiem dotykowym marki Lightzone

Parametry techniczne lampa stołowa z czujnikiem dotykowym

  • źródła światła: maks. 28 W
  • strumień światła: 470 lm
  • żywotność: 15 000 h

Cena: 89,99 zł Przejdź do sklepu

Oferta od soboty

Od soboty 4 lutego rozszerzono ofertę o sportową odzież i buty. Będzie także można nabyć wiele akcesoriów łazienkowych: ręczniki łazienkowe w różnych rozmiarach, dywaniki, deskę WC, czy baterię termostatyczną. W łazience niezbędne są także waga łazienkowa, suszarka do włosów z dyfuzorem, które znalazły się w ofercie sklepu Aldi. Wieczorem, urządzenie do masażu karku, umili czas po trudach codzienności i zapewni relaks.

Suszarka do włosów z dyfuzorem

Każdy, kto rano śpieszy się z wyjściem z domu, wie jak przydatne jest to urządzenie. Suszarka do włosów wyposażona jest w zabezpieczenie przed przegrzaniem i 3 nasadki do stylizacji włosów. Temperaturę suszenia włosów można regulować (3 poziomy).

Parametry techniczne

  • przycisk Boost (dla pełnej mocy)
  • moc: 2000–2400 W
  • zasilanie: 220–240 V
Oferta Aldi Suszarka do włosów z dyfuzorem

Cena: 89,99 zł Przejdź do sklepu