Producent Thermomixa zdecydował się rozszerzyć bazę akcesoriów o jedno, szczególne urządzenie. Na to czekali Ci, którzy posiadają najnowsze modele!

thermomix
thermomix

Thermomix to wielofunkcyjny robot kuchenny, który swoją popularność zawdzięcza niezwykle dobrze skonfigurowanej i bogatej bibliotece przepisów. Urządzenie to sprzedawane jest przez międzynarodową grupę przedsiębiorstw o nazwie Vorwerk, która zajmuje się także sprzedażą innych produktów AGD, na przykład odkurzaczy Kobold. Nie da się jednak ukryć, że w Polsce najbardziej rozpoznawana jest właśnie marka Thermomix, która stale zyskuje na popularności.

Ten robot kuchenny jest tak funkcjonalny, że konsumentów nie odstrasza nawet bardzo wysoka cena. Dlatego, jeżeli posiadasz Thermomixa TM5, albo Thermomixa TM6, to z pewnością ucieszy Cię fakt, że producent wypuścił na rynek zupełnie nowe akcesorium. Chodzi tutaj o nakładkę krojącą do warzyw, dzięki której możesz pokroić je na cztery różne sposoby: w cienkie i grube plasterki oraz cienkie i grube paski.

Nakładka krojąca Thermomix marki Vorwerk

Nakładka krojąca Thermomix marki Vorwerk

Cena: 495 zł przejdź do sklepu

Czy da się znaleźć zamiennik taniej?

Cena nakładki może zwalić z nóg, dlatego poszukaliśmy czy na rynku znajdziemy podobne akcesorium w niższej cenie. Okazuje się, że tak. Konkurencyjna marka Mix Cover stworzyła tarkę do warzyw z trzema wariantami cięcia, którą można kupić już za 117 zł. Czy jest to opłacalne? Jak najbardziej, skoro cena oryginalnego akcesorium wynosi blisko 500 zł. W takim wypadku oszczędność jest widoczna gołym okiem, bo kupując nieoryginalny zamiennik, możemy zostawić w kieszeni prawie 400 zł.

Tarka Mix Cover

Tarka Mix Cover akcesorium thermomix

Cena: 117 zł przejdź do sklepu

Jeżeli to akcesorium to dla Ciebie za mało, to zapraszamy do naszego artykułu, gdzie przedstawiamy tanie akcesoria, o których nie miałeś pojęcia. Przejdź do artykułu klikając w link – tutaj.