Młynek sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Z jego pomocą przygotujesz pełną aromatu kawę. Wyszukaliśmy takie urządzenie w dobrej cenie.

rtveuro agd

Wiadomo, że aby uzyskać maksimum smaku kawy, najlepiej jest użyć do przygotowania małej czarnej świeżo zmielonych ziaren. To zagwarantuje nam, że w naszej filiżance otworzy się pełen bukiet aromatów skryty w ziarnach. Kawy świeżo zmielonej możemy użyć do kawiarki, kolby, ekspresu przelewowego albo wsypując wprost do szklanki. Poszukujesz właśnie takiego urządzenia? Wyszukaliśmy młynek marki Eldom MK170 w sklepie RTV Euro AGD. Aktualnie można go kupić w promocyjnej cenie taniej o 50 zł. Wystarczy podać kod KODYAD000112, aby móc skorzystać z rabatu. Promocja obowiązuje do środy 12 kwietnia 2023 r.

Poszukujesz ekspresów automatycznych wyposażonych w młynek do kawy, ale nie wiesz jeszcze, na jaki model się zdecydować? Sprawdź, co pisaliśmy w tym artykule.

Młynek do kawy Eldom MK170

Urządzenie wyposażone jest w żarnowy młynek ze stali nierdzewnej, który zmieli ziarna zgodnie z ustawioną regulacją (3 stopnie). Młynek posiada duży pojemnik na ziarna z pokrywką, więc możesz wsypać od razu całą paczkę, nie obawiając się, że zapach się ulotni. Dzięki odpowiedniej regulacji młynek zmieli taką ilość kawy, jakiej potrzebujemy (od 2 do 12 porcji). Urządzenie posiada zabezpieczenie przez przypadkowym włączeniem przez dzieci.

Młynek do kawy Eldom MK170

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja stopnia zmielenia kawy, Zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem, Antypoślizgowe nóżki
  • Pojemność: 250 g
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 199,99 zł Cena: 149,00 zł Przejdź do sklepu