Marzą Ci się kawy w różnych smakach, choć klasyczna mała czarna musi też być? Znaleźliśmy ekspres kapsułkowy w dobrej cenie.

Jeśli jesteś fanem klasycznego espresso lub americano, ale po południami lubisz dać sobie chwilę przyjemności z kawą mleczną lub czekoladą na gorąco to ekspres kapsułkowy może być świetną propozycją dla Ciebie. Dzięki niemu szybko przygotujesz ulubiony napój. Masz także możliwość regulowania smaku według własnych preferencji. Do tego posiada niewielkie gabaryty, dzięki czemu zmieści się nawet w niewielkiej kuchni. Szukasz takiego sprzętu? Ekspres kapsułkowy Bosch Tassimo My Way 2 TAS6502 jest do kupienia w sklepie Electro.pl. Możesz zaoszczędzić ponad 20 zł. Niestety nie podano do kiedy trwa promocja, więc warto się pospieszyć.

Szukasz ekspresu i zastanawiasz się, jaki model będzie dla Ciebie najlepszy? Sprawdź, co na ten temat pisaliśmy w tym poradniku.

Ekspres Bosch Tassimo My Way 2 TAS6502

Ekspres Bosch korzysta z kapsułek Tassimo. Wystarczy włożyć ją w wyznaczone miejsce i zamknąć klapkę. Następnie włączamy przycisk uruchamiający i już po chwili możemy się cieszyć aromatycznym napojem. Oczywiście mamy wpływ na temperaturę otrzymanego naparu oraz ilość użytej wody, co wpływa na jej moc. Te ustawienia zostają zapamiętane i kolejnym razem nasza kawa będzie od razu przygotowana z uwzględnieniem tych ustawień.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja temperatury kawy, Regulacja wielkości kawy, System zapobiegający przenoszeniu smaków, Wbudowany filtr do wody, One Touch Cappuccino, Zapamiętywanie ustawień ulubionej kawy, Automatyczne wyłączanie, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania
  • System kapsuł: Tassimo
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,3 l
  • Wymiary: 32,5 x 23 x 29 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 299,99 zł Cena: 279,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.