Marzą Ci się kawy w różnych smakach, choć klasyczna mała czarna musi też być? Znaleźliśmy ekspres kapsułkowy w dobrej cenie.

kawa, kawa z dzbanka

Jeśli jesteś fanem klasycznego espresso lub americano, ale po południami lubisz dać sobie chwilę przyjemności z kawą mleczną lub czekoladą na gorąco to ekspres kapsułkowy może być świetną propozycją dla Ciebie. Dzięki niemu szybko przygotujesz ulubiony napój. Masz także możliwość regulowania smaku według własnych preferencji. Do tego posiada niewielkie gabaryty, dzięki czemu zmieści się nawet w niewielkiej kuchni. Szukasz takiego sprzętu? Ekspres kapsułkowy Bosch Tassimo My Way 2 TAS6502 jest do kupienia w sklepie Electro.pl. Możesz zaoszczędzić ponad 20 zł. Niestety nie podano do kiedy trwa promocja, więc warto się pospieszyć.

Szukasz ekspresu i zastanawiasz się, jaki model będzie dla Ciebie najlepszy? Sprawdź, co na ten temat pisaliśmy w tym poradniku.

Ekspres Bosch Tassimo My Way 2 TAS6502

Ekspres Bosch korzysta z kapsułek Tassimo. Wystarczy włożyć ją w wyznaczone miejsce i zamknąć klapkę. Następnie włączamy przycisk uruchamiający i już po chwili możemy się cieszyć aromatycznym napojem. Oczywiście mamy wpływ na temperaturę otrzymanego naparu oraz ilość użytej wody, co wpływa na jej moc. Te ustawienia zostają zapamiętane i kolejnym razem nasza kawa będzie od razu przygotowana z uwzględnieniem tych ustawień.

Ekspres Bosch Tassimo My Way 2 TAS6502

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja temperatury kawy, Regulacja wielkości kawy, System zapobiegający przenoszeniu smaków, Wbudowany filtr do wody, One Touch Cappuccino, Zapamiętywanie ustawień ulubionej kawy, Automatyczne wyłączanie, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania
  • System kapsuł: Tassimo
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,3 l
  • Wymiary: 32,5 x 23 x 29 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 299,99 zł Cena: 279,00 zł Przejdź do sklepu