poniedziałek, 17 czerwca

Poszukujesz ekspresu, z którego wszyscy domownicy będą mogli korzystać? Sprawdź ten model, który dodatkowo ma teraz świetną cenę.

Automatyczny ekspres parzy kawę pod odpowiednim ciśnieniem, dzięki czemu z ziaren zostaje wydobyte maksimum smaku. Urządzenie to umożliwia przygotowanie mocnego espresso albo delikatniejszego americano. Dzięki temu, że posiada dyszę parową możesz zrobić zarówno napoje mleczne jak i nalać gorącej wody do szklanki, by zaparzyć herbatę. Takiego pomocnika do kuchni szukasz? Znaleźliśmy w sklepie Electro.pl automatyczny ekspres DeLonghi Eletta Explore ECAM450.55.G, który można kupić, oszczędzając ponad 900 zł. Niestety nie podano, do kiedy trwa ta promocja.

Poszukujesz ekspresów automatycznych, ale Twój budżet wynosi około 1500 zł? Sprawdź jakie modele my wyszukaliśmy.

Ekspres DeLonghi Eletta Explore ECAM450.55.G

Ciśnieniowy ekspres DeLonghi wyposażony jest w stalowy młynek, w którym można zmielić ziarna zgodnie z własnymi preferencjami – im drobniej zmielona, tym mocniejszy napar otrzymamy (13 stopni regulacji). To prawdziwie rodzinny ekspres, z którego wszyscy domownicy mogą korzystać. Z jego pomocą przygotujesz zarówno mocne espresso, napoje mleczne, ale także zaparzysz herbatę lub przygotujesz gorące mleko. Do pamięci urządzenia można zapisać cztery profile użytkowników. Dzięki tej funkcji możesz ustawić moc naparu, ilość zaparzanej kawy oraz zaplanować temperaturę napoju. Dodatkowo system LatteCrema i LatteCrema Cool pozwala na przygotowanie spienionego mleka na gorąco lub na zimno.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Funkcja oszczędzania energii, Podgrzewanie filiżanek, Sygnał dźwiękowy, Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik poziomu wody, Spienianie mleka na zimno, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Gorąca woda, Funkcja Moja Kawa, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania
  • Pojemność zbiornika na kawę: 300 g
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
  • Wymiary: 45 x 26 x 38,5 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 4719,00 zł Cena: 3767,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.