poniedziałek, 27 maja

Młynek sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Z jego pomocą przygotujesz pełną aromatu kawę. Wyszukaliśmy takie urządzenie w dobrej cenie.

Wiadomo, że aby uzyskać maksimum smaku kawy, najlepiej jest użyć do przygotowania małej czarnej świeżo zmielonych ziaren. To zagwarantuje nam, że w naszej filiżance otworzy się pełen bukiet aromatów skryty w ziarnach. Kawy świeżo zmielonej możemy użyć do kawiarki, kolby, ekspresu przelewowego albo wsypując wprost do szklanki. Poszukujesz właśnie takiego urządzenia? Wyszukaliśmy młynek marki Eldom MK170 w sklepie RTV Euro AGD. Aktualnie można go kupić w promocyjnej cenie taniej o 50 zł. Wystarczy podać kod KODYAD000112, aby móc skorzystać z rabatu. Promocja obowiązuje do środy 12 kwietnia 2023 r.

Poszukujesz ekspresów automatycznych wyposażonych w młynek do kawy, ale nie wiesz jeszcze, na jaki model się zdecydować? Sprawdź, co pisaliśmy w tym artykule.

Młynek do kawy Eldom MK170

Urządzenie wyposażone jest w żarnowy młynek ze stali nierdzewnej, który zmieli ziarna zgodnie z ustawioną regulacją (3 stopnie). Młynek posiada duży pojemnik na ziarna z pokrywką, więc możesz wsypać od razu całą paczkę, nie obawiając się, że zapach się ulotni. Dzięki odpowiedniej regulacji młynek zmieli taką ilość kawy, jakiej potrzebujemy (od 2 do 12 porcji). Urządzenie posiada zabezpieczenie przez przypadkowym włączeniem przez dzieci.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja stopnia zmielenia kawy, Zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem, Antypoślizgowe nóżki
  • Pojemność: 250 g
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 199,99 zł Cena: 149,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.