Temat słuchawek bezprzewodowych na łamach Think-About pojawiał się nie raz (patrz: HearNotes lub EarTap). I znów się pojawi na naszym portalu za sprawą słuchawki Kanoa. Niewielka „pchełka” w kolorze niebiesko-czarnym przykuwa uwagę swoim nowoczesnym designem.

kanoa_1

Słuchawka ta dedykowana dla sportowców jest wodoodporna (norma IP68). Proces ładowania Kanoa zajmuje tylko pół godziny pozwalając na ciągłą pracę przez sześć godzin. Co ważne wraz z urządzeniem dostajemy także dedykowaną aplikację.

kanoa_2

Oprogramowanie przeznaczone dla systemu Android oraz iOS pełni nie tylko funkcję odtwarzacza muzycznego, ale także Equalizer’a. Oprócz tego Kanoa pozwala na stworzenie kilku różnych sesji treningowych (np. trening pleców, trening brzucha, itp.). Słuchawka komunikuje się z smartfonem lub tabletem za pośrednictwem technologii Bluetooth 4.0.

kanoa_3

Kanoa przypadnie do gustu osobom uprawiającym sport, gdyż urządzenie te posiada czasomierz, licznik spalonych kalorii, licznik pokonanych kilometrów lub licznik rytmu bicia serca. Kanoa możemy zamówić w przedsprzedaży na stronie getkanoa.com w cenie 149 $. Jest to cena promocyjna, gdyż regularna cena ma wynosić 300 $. Przewidywany termin wysyłki został ustalony na kwiecień 2016.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/KtrrfVz2Vo4″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *