poniedziałek, 27 maja

Co jakiś czas prezentujemy wam pomysły zamieszczone na Behance.net, które mają szansę powodzenia. Czasami piękno tkwi w prostocie, jak chociażby HUG, czasem w formie artystycznej czyli Living Glass. Bardzo ciekawy projekt stworzyła firma HP tworząc Shredjet Pro 8594.

Urządzenie przeznaczone do biura łączy trzy funkcjonalności: niszczarki, kosza na odpady oraz odkurzacza. Choć urządzenie dedykowane jest do małych i średnich firm, także w domu znajdzie swoje zastosowanie. W wnętrzu Shredjet Pro 8594 znajdziemy dwa oddzielne pojemniki na odpady, jeden przeznaczony na zniszczony papier, drugi na pozostałe odpady.

Obecne niszczarki wymagają wkładania jednej lub maksymalnie kilku kartek ręcznie, tymczasem Shredjet Pro 8594 posiada specjalny podajnik. W czasie gdy urządzenie samo niszczy kartki my możemy wykonywać swoje obowiązki. Na dole ukryto dyskretnie moduł odkurzacza. Choć projekt ten istnieje tylko w formie cyfrowej istnieje duże prawdopodobieństwo, że HP zdecyduje się stworzyć i wypuścić na masową skalę Shredjet Pro 8594. Trzymamy kciuki za powodzenie tego projektu.