poniedziałek, 17 czerwca

Glassy Zone to specjalna opaska treningowa stworzona przez surferów dla surferów. Opaska ta nie tylko monitoruje prędkość, trasę czy nawet czas serfowania po fali, ale także jest w stanie udzielić nam kilku przydatnych rad.Urządzenie te w połączeniu z specjalną aplikacją w czasie rzeczywistym jest w stanie podać informacje o pogodzie wraz z zdjęciem meteorologicznym. Glassy Zone co ważne – jest wodoodporny. Ciekawym patentem jest ochrona przed promieniami UV .

Dodatkowo Glassy Zone jest w stanie monitorować jakość oraz długość naszego snu. Opaska ta dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, morskiej oraz limonkowej. Co ważne wbudowana w Glossy Zone bateria jest w stanie wytrzymać tydzień, używając to urządzenie przez osiem godzin każdego dnia w trybie surfing mode.

Dedykowana aplikacja Glassy App wymaga systemu iOS 7+ lub Android 4+.  Opaska ta waży zaledwie 45 gramów. Na dwa tygodnie przed końcem kampania na Indiegogo zakończyła się powodzeniem. Zakładana kwota 35 000 $ została przekroczona nieznacznie. Tym samym opaska ta w cenie 79 $ trafi do klientów na przełomie września – listopada 2016.

[iframe src=”https://player.vimeo.com/video/142190434″ width=”600″ height=”480″ frameborder=”0″ webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe]