Chcesz degustować każdego dnia aromatyczną kawę każdego dnia? Nic trudnego. Rankiem możesz smakować mocniejsze espresso, a po południu, siedząc w swoim fotelu, delikatniejsze latte macchiato. Szansę na to daje ci ekspres DeLonghi.

Wiem, że są na świecie osoby, które nie potrzebują do szczęścia kawy. Jednak, ja zdecydowanie się do nich nie zaliczam. Bez dającego energetycznego kopa espresso ciężko wstać i zacząć działać. Dlatego urządzenie takie jest u mnie sprzętem pierwszej potrzeby. Stąd wynika moje zainteresowanie. Sklep Media Markt ogłosił promocję w ramach Zimowego Wietrzenia Magazynów. Na wyprzedaż trafił ekspres DeLonghi ECAM220.61.W Magnifica, którego posiadaczem można stać się wydając kwotę 1 699 zł. Promocja ta pozwala zaoszczędzić 200 zł. Niestety, na stronie nie ma informacji do kiedy potrwa ta akcja.

Sprawdź także, jakie inne promocje aktualnie trwają w sklepie Media Markt. Taniej teraz kupisz pralkę Candy lub akumulatorowy pionowy odkurzacz marki Bosch.

Ciśnieniowy ekspres DeLonghi ECAM220.61.W Magnifica

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM220.61.W Magnifica

Automatyczny model DeLonghi ECAM220.61.W Magnifica ma moc 1450 W, a pompa wytwarza ciśnienie 15 bar. Dzięki temu, możemy być pewni, że parzone przez urządzenie espresso będzie pełne intensywnego smaku i aromatu. Jednak początek smacznej małej czarnej bierze się z ziaren. Ekspres wyposażony jest w stalowy młynek żarnowy, który mieli zgodnie z wybraną przez nas regulacją na trzynastostopniowej skali. Im drobniej zmielone ziarna, tym mocniejszy napar. Warto jednak wiedzieć, że można także użyć kawy wcześniej zmielonej, którą wsypuje się do osobnego podajnika.

Degustować możemy zarówno napój z małego kubka jak i z większej szklanki. Pozwala na to regulowana wylewka w zakresie od 8 do 14 cm. Natomiast podwójny dozownik umożliwia przygotowanie dwóch filiżanek za jednym razem, co pozwoli szybciej obsłużyć kawoszy siedzących przy naszym stole. Model ECAM220.61.W Magnifica wyposażony jest dotykowy panel sterowania. Możliwe jest wybranie i dostosowanie do swoich preferencji smakowych ilości kawy, jej mocy czy temperatury. Ponadto można dopasować jaki ma być stosunek mleka i wody w naszej kawie, a wszystkie te ustawienia można zapisać w pamięci ekspresu.

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM220.61.W Magnifica

Z poziomu panelu możliwe jest także wybranie jednej z trzech kawowych opcji: Espresso, Kawa lub Latte Macchiato. Ponadto można zaparzyć herbatę. Ekspres DeLonghi korzysta z systemu spieniania mleka LatteCrema, co oznacza to, że urządzenie automatycznie przygotuje aksamitną piankę bardziej lub mniej spienioną albo gorące mleko.

Ważna jest także dbałość o czystość. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję automatycznego czyszczenia i odkamieniania oraz czyszczenia wylewki na mleko po każdym użyciu. Ponadto trzeba pamiętać, że ekspres DeLonghi ma wyjmowany blok zaparzający. Należy go co jakiś czas, na przykład raz w tygodniu, wyjąć i umyć pod bieżącą wodą, zaś po tym jak zupełnie wyschnie, ponownie włożyć.

Zastanawiasz się jaki model ekspresu będzie dla ciebie najlepszy? Zapoznaj się z naszym poradnikiem.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.