niedziela, 14 lipca

Od dziś w MediaMarkt wyjątkowa okazja, która nie często się zdarza. Pralka, którą pokierujesz za pośrednictwem aplikacji teraz dostępna w cenie poniżej 1000 złotych!

MediaMarkt lubi zaskakiwać. Co jakiś czas na stronie sklepu można odnaleźć informacje o zbliżających się promocjach oraz tak zwanym wietrzeniu magazynów. Taka wiadomość trafiła właśnie do nas. Tym razem sieć przychodzi z wyjątkową ofertą na jedno z najczęściej poszukiwanych sprzętów AGD. Co więcej – jest to urządzenie należące do grupy sprzętów AGD smart, która zdobywa coraz większą popularność wśród polskich użytkowników.

Pralka od ulubieńca Polaków

Przez najbliższe dziesięć dni możesz skorzystać z wyjątkowej okazji w MediaMarkt. Od poniedziałku 08 stycznia na stronie sklepu znajdziesz urządzenia z grupy małego i dużego AGD w promocyjnych cenach. Wśród przedstawicieli grupy większych gabarytów znalazła się pralka lubianej wśród polskich konsumentów marki CANDY.

Pierwsza pralka włoskiej marki, Model 50, powstała w roku 1945, w warsztacie Eden Fumagalli. Rok po tym wydarzeniu, jako wyraz uznania dla rozsławionej wówczas przez Nat King Cole’a piosenki, nazwę warsztatu i produkowanych w nim urządzeń zmieniono na tę, która towarzyszy nam do dziś.

Swoją pierwszą w pełni automatyczną pralkę CANDY zaprezentowała w roku 1958. Kolejne dziesięciolecia przynosiły dalsze sukcesy, które zaowocowały zawiązaniem współpracy z takimi przedsiębiorstwami jak Hoover European Appilances czy Jinlingi, by w końcu marka mogła zostać jednym z reprezentantów grupy Haier Europe.

Pralka CANDY w MediaMarkt

Jak można się już domyślić, oferowana przez MediaMarkt pralka to produkt właśnie od włoskiej CANDY, o oznaczeniu CS4 1062DE/1-S. Model ten przez samego producenta określany jest jako innowacyjny. Jakie są tego powody?

Oferowana w promocyjnej ofercie MediaMarkt pralka CANDY CS4 1062DE/1-S należy do serii produktów Smart. Jej twórcy zadbali, by korzystanie z niej było wyjątkowo łatwe i przyjemne. Urządzeniem możemy bowiem sterować nie tylko przy wykorzystaniu tradycyjnej obsługi manualnej.

Aplikacja simply-Fi, którą bez problemu zainstalujemy na telefonie lub tablecie, pozwoli nam na swobodne wyznaczanie zadań naszej pralce z dowolnego miejsca. Co więcej, asystent Smart Touch pozwala nam na tworzenie spersonalizowanych cykli prania, dzięki czemu nie musimy już zapamiętywać raz dobranych parametrów.

Mówiąc jednak o pralce CANDY Smart CS4, należy zwrócić uwagę na więcej kwestii niż zastosowania w niej popularna technologia. O tym, jakie parametry powinny interesować nas przy zakupie urządzenia tego rodzaju, opowiadaliśmy w jednym z wcześniejszych artykułów. O czym zatem warto wspomnieć, mówiąc o propozycji MediaMarkt?

CANDY jest smart nie tylko dzięki aplikacji

Mimo zaledwie 45 centymetrów głębokości pralka CANDY ma wiele do zaoferowania. Urządzenie wyposażono w specjalny KG Detector, pozwalający na automatyczne dostosowanie parametrów prania do wielkości załadunku, który tutaj może osiągnąć wagę do 6 kilogramów. Czemu warto mieć to na uwadze?

Parametry, o których mowa, to ilość wody, prędkość wirowania i długość cyklu, a więc wszystko to, co można określić jako zużycie. Obecność czujnika wagowego pozwala więc nam na pranie w wysoce ekonomicznym wydaniu.

Pralka to za mało powiedziane

Pralka CANDY Smart posiada rozbudowane menu, w którym znajdziemy 16 programów piorących, w tym między innymi Bawełna, Bawełna Eco+pranie wstępne, Dżinxy, Higieniczny, Mieszane i kolorowe czy program Szybki 14/30/44 min. Na uwagę zasługuje tu trwający 59 minut tryb Higiena Plus, który pozwala nie tylko na dogłębne oczyszczenie, ale też dezynfekcję tkanin. Funkcja Easy Iron natomiast pozwala zredukować liczbę powstałych w procesie prania zagnieceń. Nie zabrakło tu również takich opcji jak opóźnienie startu, pauza z możliwością dołożenia prania. Technologia Active Motion System ma gwarantować skuteczne usuwanie wszelkich zabrudzeń nawet z najdelikatniejszych tkanin.

W specjalnej ofercie MediaMarkt pralka CANDY Smart CS4 1062DE/1- S dostępna na stronie sklepu w cenie 999 PLN.

Promocja na trwa do 17 stycznia 2023 roku.

Jeśli interesują Cię inne rozwiązania od CANDY, zapraszamy do naszego rankingu pralko-suszarek, w którym produkt włoskiego producenta z linii Smart również znalazł swoje miejsce.

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.