środa 6 lipca 2022
Kontakt
Wszystko o Think-About
Think-About Think-About
  • START
  • AGD
  • SMART-HOME
  • OGRÓD
  • WARSZTAT
 Drukowanie w porcelanie dzięki Porcelite
Archiwalne

Drukowanie w porcelanie dzięki Porcelite

8 lutego 2016

W ostatnim czasie popularne są drukarki trójwymiarowe. Twórcy prześcigają się w innowacjach. Nie tak dawno opisywaliśmy maszynę, która wyszywa buty. Ciekawym pomysłem był także robot drukujący obiekt z żelków. Jednak prawdziwa rewolucja dopiero się zaczyna. Za sprawą Porcelite Ceramic Resin możemy wydrukować obiekt z porcelany.
porcelite_2

porcelite_3

Składnik ten przeznaczony jest zarówno dla drukarek 3D typu SLA oraz DLP 3D. Przy dodaniu odpowiedniego barwnika wydrukowany przedmiot z porcelany będzie prezentował się okazale. W chwili obecnej Porcelite na Kickstarterze zgromadził 8 906 $, realizując tym samym cel 5 000 $. Niewielka butelka z płynną porcelaną kosztuje 30 $. Wersja litrowa jest wydatkiem 100 $. Porcelite będzie dostępny w sprzedaży już od marca 2016.

porcelite_1

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/1885710086/porcelite-ceramic-resin-for-sla-dlp-3d-printing/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

Previous post
Next post

Leave a Reply Cancel reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obserwuj nas
  • 1.7K
    Subscribers
    1.7K
    Subscribers

Narzędzia i warsztat - porównaj na Ceneo

Najnowsze artykuły
AGD

Gdzie kupić dobrą kosiarkę? Przegląd aktualnych

6 lipca 2022
AGD

Tefal Cook4me Touch CY912 – czy

6 lipca 2022
Oferty

Urządzenia ogrodowe w Lidlu. Kosiarki, kultywator

5 lipca 2022
Aktualności

Lidl – najlepsze lipcowe promocje. Przegląd

4 lipca 2022
O nas
Kontakt
Reklama
Polityka Cookies
Prywatność
Copyright 2022. All Right Reserved
Go to mobile version