Interesuje Cię ekspres, który przygotuje kawę dla całej rodziny? Znaleźliśmy taki, dodatkowo w atrakcyjnej cenie.

ekspres przelewowy, kawa

Kawa z przelewu ma niepowtarzalny smak i aromat, a dzięki zastosowaniu filtra jest klarowna i pozbawiona fusów. Wielką zaletą ekspresów przelewowych jest fakt, że przygotowując kawę za jednym razem, możesz ugościć wiele osób. Świetnie więc sprawdzi się na domowych spotkaniach rodzinnych lub w miejscu pracy, kiedy szybko przygotuje odpowiednią ilość naparu dla wielu pracowników. Jesteś zainteresowany? Właśnie teraz ekspres przelewowy Bosch TKA 6A043 możesz kupić taniej o 20 zł w sklepie Neonet. Promocja trwa do 11 kwietnia 2023 r. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy podać kod AGD20.

Poszukujesz najlepszego ekspresu dla siebie? Przeczytaj, co napisaliśmy w tym artykule.

Ekspres przelewowy Bosch TKA 6A043

Przelewowy ekspres Bosch wyposażony jest filtr wielorazowy, który należy wyłożyć jednorazowym filtrem papierowym. Po włączeniu przycisku uruchamiającego już po chwili w szklanym dzbanku pojawia się kawa z przelewu. Dla niecierpliwych urządzenie jest wyposażone w blokadę kapania. Umożliwia to wcześniejsze wyjęcie naczynia z naparem, zanim cała woda zostanie użyta do parzenia, dzięki czemu unikamy niepotrzebnego sprzątania. Dodatkowo ekspres sygnalizuje konieczność włączenia programu odkamieniania EasyDescale3, automatycznie czyszcząc wewnętrzne przewody.

Ekspres przelewowy Bosch TKA 6A043

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Wskaźnik poziomu wody, Sterowanie elektroniczne, Funkcja Aroma+ dla indywidualnej regulacji aromatu kawy, Program odkamieniania, Lampka LED, Podtrzymywanie temperatury, Blokada kapania, Automatyczne wyłączenie
  • Pojemność dzbanka: 1,25 l
  • Waga: 2,3 kg
  • Wymiary: 35,5 x 28,5 x 23 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 189,99 zł Cena: 169,99 zł Przejdź do sklepu