Poszukujesz nawilżacza, który rozwiąże problem nawracających infekcji i podrażnionej skóry przez zbyt suche powietrze? Sprawdź ten model, który jest teraz w atrakcyjnej cenie.

oczyszczacz powietrza, nawilżacz

Głównym zadaniem nawilżacza jest wprowadzenie do pomieszczenia takiego stopnia wilgoci, który sprzyja naszemu zdrowiu – od 40% do 60%. Istotne jest także to, by urządzenie nie generowało mgły, ani nie powodowało osiadania kropelek wody na powierzchni podłogi czy mebli. Właśnie taki model nawilżacza ewaporacyjnego Smartmi Evaporative Humidifier 2 – higrostat wyszukaliśmy w sklepie RTV Euro AGD. Aktualnie urządzenie można kupić o 100 zł taniej do 11 kwietnia 2023 r.

Zastanawiasz się nad kupnem oczyszczacza powietrza? Sprawdź, o czym pisaliśmy w tym artykule.

Nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Evaporative Humidifier 2 – higrostat

Nawilżacz ewaporacyjny Smartmi możemy obsługiwać za pomocą panelu dotykowego lub aplikacji Mi Home, którą możemy zainstalować po pobraniu z Google Play i App Store. Urządzenie wyposażone jest w duży zbiornik na wodę. Dzięki temu, że jest pojemny, umożliwia pracę nawilżacza nawet do 15 godzin. To, jak długo będzie nawilżać, zależy od wybranego trybu pracy – producent przewidział 4 poziomy regulacji. Jeśli wyczerpie się woda, urządzenie automatyczne się wyłączy. Wówczas specjalny system osuszy wewnętrzny układ, dzięki czemu wewnątrz nawilżacza nie rozwiną się drobnoustroje, pleśnie, ani nieprzyjemny zapach. Warto także wiedzieć, że wodę można dolewać do wyjmowanego pojemnika lub w czasie pracy urządzenia przez specjalny otwór w górnej części.

Nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Evaporative Humidifier 2 - higrostat

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: aplikacja Mi Home, wskaźnik niskiego poziomu wody, wyświetlacz LED, Higrostat, Automatyczny wyłącznik, Wyjmowany zbiornik na wodę
  • Liczba poziomów wydajności nawilżania: 4
  • Pojemność zbiornika na wodę: 4 litry
  • Wymiary: 24 x 24 x 36,3 cm
  • Waga: 5,1 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 699,00 zł Cena: 599,00 zł Przejdź do sklepu

Szukasz oczyszczacza powietrza? Koniecznie przejdź do naszego rankingu najlepszych modeli: Najlepszy oczyszczacz powietrza – ranking top 7.