Poszukujesz nawilżacza, który rozwiąże problem nawracających infekcji i podrażnionej skóry przez zbyt suche powietrze? Sprawdź ten model, który jest teraz w atrakcyjnej cenie.

Głównym zadaniem nawilżacza jest wprowadzenie do pomieszczenia takiego stopnia wilgoci, który sprzyja naszemu zdrowiu – od 40% do 60%. Istotne jest także to, by urządzenie nie generowało mgły, ani nie powodowało osiadania kropelek wody na powierzchni podłogi czy mebli. Właśnie taki model nawilżacza ewaporacyjnego Smartmi Evaporative Humidifier 2 – higrostat wyszukaliśmy w sklepie RTV Euro AGD. Aktualnie urządzenie można kupić o 100 zł taniej do 11 kwietnia 2023 r.

Zastanawiasz się nad kupnem oczyszczacza powietrza? Sprawdź, o czym pisaliśmy w tym artykule.

Nawilżacz ewaporacyjny Smartmi Evaporative Humidifier 2 – higrostat

Nawilżacz ewaporacyjny Smartmi możemy obsługiwać za pomocą panelu dotykowego lub aplikacji Mi Home, którą możemy zainstalować po pobraniu z Google Play i App Store. Urządzenie wyposażone jest w duży zbiornik na wodę. Dzięki temu, że jest pojemny, umożliwia pracę nawilżacza nawet do 15 godzin. To, jak długo będzie nawilżać, zależy od wybranego trybu pracy – producent przewidział 4 poziomy regulacji. Jeśli wyczerpie się woda, urządzenie automatyczne się wyłączy. Wówczas specjalny system osuszy wewnętrzny układ, dzięki czemu wewnątrz nawilżacza nie rozwiną się drobnoustroje, pleśnie, ani nieprzyjemny zapach. Warto także wiedzieć, że wodę można dolewać do wyjmowanego pojemnika lub w czasie pracy urządzenia przez specjalny otwór w górnej części.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: aplikacja Mi Home, wskaźnik niskiego poziomu wody, wyświetlacz LED, Higrostat, Automatyczny wyłącznik, Wyjmowany zbiornik na wodę
  • Liczba poziomów wydajności nawilżania: 4
  • Pojemność zbiornika na wodę: 4 litry
  • Wymiary: 24 x 24 x 36,3 cm
  • Waga: 5,1 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 699,00 zł Cena: 599,00 zł Przejdź do sklepu

Szukasz oczyszczacza powietrza? Koniecznie przejdź do naszego rankingu najlepszych modeli: Najlepszy oczyszczacz powietrza – ranking top 7.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.