Interesuje Cię ekspres, który przygotuje kawę dla całej rodziny? Znaleźliśmy taki, dodatkowo w atrakcyjnej cenie.

Kawa z przelewu ma niepowtarzalny smak i aromat, a dzięki zastosowaniu filtra jest klarowna i pozbawiona fusów. Wielką zaletą ekspresów przelewowych jest fakt, że przygotowując kawę za jednym razem, możesz ugościć wiele osób. Świetnie więc sprawdzi się na domowych spotkaniach rodzinnych lub w miejscu pracy, kiedy szybko przygotuje odpowiednią ilość naparu dla wielu pracowników. Jesteś zainteresowany? Właśnie teraz ekspres przelewowy Bosch TKA 6A043 możesz kupić taniej o 20 zł w sklepie Neonet. Promocja trwa do 11 kwietnia 2023 r. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy podać kod AGD20.

Poszukujesz najlepszego ekspresu dla siebie? Przeczytaj, co napisaliśmy w tym artykule.

Ekspres przelewowy Bosch TKA 6A043

Przelewowy ekspres Bosch wyposażony jest filtr wielorazowy, który należy wyłożyć jednorazowym filtrem papierowym. Po włączeniu przycisku uruchamiającego już po chwili w szklanym dzbanku pojawia się kawa z przelewu. Dla niecierpliwych urządzenie jest wyposażone w blokadę kapania. Umożliwia to wcześniejsze wyjęcie naczynia z naparem, zanim cała woda zostanie użyta do parzenia, dzięki czemu unikamy niepotrzebnego sprzątania. Dodatkowo ekspres sygnalizuje konieczność włączenia programu odkamieniania EasyDescale3, automatycznie czyszcząc wewnętrzne przewody.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Wskaźnik poziomu wody, Sterowanie elektroniczne, Funkcja Aroma+ dla indywidualnej regulacji aromatu kawy, Program odkamieniania, Lampka LED, Podtrzymywanie temperatury, Blokada kapania, Automatyczne wyłączenie
  • Pojemność dzbanka: 1,25 l
  • Waga: 2,3 kg
  • Wymiary: 35,5 x 28,5 x 23 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 189,99 zł Cena: 169,99 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.