Nie wiesz, co kupić na Dzień Matki? Jaki prezent na ostatnią chwilę można kupić, by dotarł na czas? Podpowiadam!

Święto wszystkich mam już dziś – mamy 26 maja! Pamiętasz? Masz już prezent? Ups… Jeśli ta ważna data ci umknęła lub nadal nie wiesz, co kupić na Dzień Matki, z pewnością przyda ci się to zestawienie. Te upominki to „pewniaki” – na pewno nie wyrzucisz pieniędzy w błoto, a obdarowana z pewnością będzie zadowolona.

Karta podarunkowa na Dzień Matki

Bezpiecznym pomysłem na prezent z pewnością są różnego rodzaju karty podarunkowe. Obdarowana osoba może kupić sobie to, o czym naprawdę marzy. Karta podarunkowa na Dzień Matki pozwoli twojej mamie wybrać sobie to, czego naprawdę pragnie lub potrzebuje. To wprost wymarzony prezent na ostatnią chwilę.

Zastanów się, z zakupów w jakim sklepie lub z jakiej usługi twoja mama najbardziej by się cieszyła. Może to być sklep z elektroniką, ze sprzętem sportowym, salon spa, restauracja, księgarnia, a może sklep z artykułami do wykończenia wnętrz i z roślinami? Ogranicza cię tylko wyobraźnia!

RTV Euro AGD – karta podarunkowa

Twoja mama marzy o jakieś elektronice? Sieć RTV Euro AGD na pewno coś dla niej znajdzie. Do wyboru są nominały 100, 200 lub 500 zł. Możesz jednak wprowadzić też własną wartość z zakresu 10-10000 zł. Oprócz uniwersalnego wzoru do dyspozycji są propozycje na różne okazje. Dodatkowo, kupujący może napisać własne życzenia lub wybrać jedne z przykładowych.

karta podarunkowa euro

Kupuję to!

Media Markt – karta podarunkowa

A może zwykle robi zakupy w Media Markt? W przypadku tej karty zakupu można dokonać wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Kartę można zasilić kwotą od 50 zł. Czas na realizację prezentu to 12 miesięcy.

media markt karta podarunkowa

Sprawdzam szczegóły!

Media Expert – karta podarunkowa

W Media Expert asortyment jest naprawdę szeroki. Jeśli chodzi o karty podarunkowe, do wyboru mamy nominały 10, 50, 200, 400 lub 1000 zł. Można też wprowadzić własną wartość. Co ciekawe, karta może mieć formę plastikową lub elektroniczną. Oprócz uniwersalnego wzoru do wyboru są też warianty na różnego rodzaju okazje.

karta podarunkowa media expert

Kupuję to!

Empik – karta podarunkowa

Twoja mama jest fanką asortymentu sieci Empik? Ta popularna księgarnia oferuje karty podarunkowe w dowolnej kwocie w przedziale od 20 do 500 zł. Do wyboru jest zarówno karta plastikowa, jak i eKarta. Oba warianty mają ważność 12 miesięcy.

empik karta podarunkowa

Kupuję to!

Allegro – karta podarunkowa

Asortyment Allegro wciąż się poszerza. Karta podarunkowa do wykorzystania na tej platformie to bardzo bezpieczny pomysł. Do wyboru są nominały 20, 50, 100, 150, 250 lub 500 zł. Kartę można wykorzystać przez 12 miesięcy od jej zakupu. Oprócz uniwersalnego wzoru do dyspozycji są propozycje na różne okazje. Co ważne, produkt można wykorzystać tylko raz, podczas jednej płatności.

karta podarunkowa allegro

Kupuję to!

Leroy Merlin – karta podarunkowa

Twoja mama uwielbia dodatki do wnętrz? A może rośliny? Taki asortyment ma właśnie sieć Leroy Merlin. Do wyboru masz kwotę od 20 do 9999,99 zł. Produkt można zakupić jedynie w sklepach stacjonarnych. Uwagę przykuwa etui na kartę, które przybrało formę uroczego domku.

karta podarunkowa leroy Merlin

Sprawdzam szczegóły!

Decathlon – karta podarunkowa

Po sprzęt sportowy najlepiej do Decathlon. Ta sieć również oferuje zarówno karty plastikowe, jak i elektroniczne. Możesz wybrać kwotę z przedziału od 20 zł do 1000 zł. Karta jest ważna 2 lata od momentu zakupu i, co ważne, można ją wykorzystać wielokrotnie.

karta podarunkowa decathlon

Kupuję to!

Amazon – karta podarunkowa

Różnorodny asortyment to specjalność platformy sprzedażowej Amazon. Jeśli chodzi o karty podarunkowe, do wyboru są nominały 50, 100, 150, 200 lub 300 zł. Możesz jednak wprowadzić też własną kwotę. Oprócz uniwersalnego wzoru do dyspozycji są propozycje na różne okazje, można też załadować własne zdjęcie lub film. Dodatkowo, kupujący może napisać własne życzenia lub wiadomość do obdarowywanej osoby. Ponadto, można ustawić datę dostarczenia na wybrany dzień (np. Dzień Matki właśnie), co pozwala na zakup karty z wyprzedzeniem.

karta podarunkowa Amazon

Kupuję to!

Lidl – karta podarunkowa

Twoja mama zagląda do sklepów sieci Lidl nie tylko po artykuły spożywcze, ale i kupuje tam coś z asortymentu non-food? Kup jej kartę podarunkową do tego sklepu. Do wyboru są karty o wartościach 50, 100 i 200 zł. Są one dostępne w kasach samoobsługowych w każdym ze sklepów Lidl. Każda z nich jest wielokrotnego użytku. Saldo można w dowolnym momencie sprawdzić przez internet. Co ważne, ich termin ważności to 6 miesięcy.

karta podarunkowa Lidl

Sprawdzam szczegóły!

Zalando – karta podarunkowa

To propozycja dla mamy, która lubi dobrze się ubrać. Na Zalando na pewno znajdzie coś dla siebie. Ta karta nie ma daty ważności i można ją wykorzystać przy dowolnej kwocie zamówienia. Obdarowana osoba zrealizuje ją zarówno w aplikacji Zalando, jak i na stronie internetowej sklepu. Co ważne, dostępna jest wyłącznie wersja elektroniczna tej karty.

zalando karta podarunkowa

Kupuję to!

Pyszne.pl – karta podarunkowa

A może postawisz mamie wykwintny obiad? Jeśli tak, to platforma Pyszne.pl ma dla ciebie propozycję. Do wyboru są różne nominały – od 40 do nawet 200 zł. Kartę można zrealizować w ciągu 1 roku od jej zakupu. Realizacja polega na wpisaniu kodu rabatowego, znajdującego się na elektronicznej karcie podarunkowej.

karta podarunkowa pyszne.pl

Kupuję to!

Koniecznie zerknij też na: Do Lidla trafił klimatyzator – warto, nie warto? Taniej raczej nie będzie