poniedziałek, 27 maja

Chcesz efektywnie oczyścić powietrze w swoim domu? Sprawdź, jaki model oczyszczacza wyszukaliśmy w atrakcyjnej cenie.

Oczyszczacz doskonale sprawdzi się w każdym domu. Posiada wbudowane filtry, co gwarantuje nam, że powietrze będzie zdrowe i czyste. Przefiltrowane powietrze pozbawione jest wszelkich zanieczyszczeń takich jak: bakterie, wirusy, roztocza kurzu domowego, alergeny i pleśnie. Pozbywamy się także niebezpiecznych pyłów zawieszonych (często oznaczonych jako LZO lub VOC). Pyły te są częścią składową smogu i dymów, wnikają wraz z powietrzem przez nasze płuca do organizmu i mogą być przyczyną wielu groźnych chorób.

Jeżeli szukasz takiego urządzenia to aktualnie w sklepie Media Expert możesz kupić oczyszczacz powietrza marki Samsung AX47R9080SS/EU taniej o ponad 700 zł. Niestety nie podano na stronie do kiedy trwa ta promocja.

Zastanawiasz się, czy Tobie jest potrzebny oczyszczacz? Sprawdź, co pisaliśmy o tym w tym artykule.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX47R9080SS/EU

Oczyszczacz powietrza Samsung filtruje powietrze wielostopniowo. Najpierw przepływa ono przez filtr wstępny, następnie węglowy i HEPA. Dodatkowo w urządzeniu zamontowane są czujniki – smogowy, pyłu i zapachu. Po wykryciu większej ilości zanieczyszczeń aktywują oczyszczacz do szybszego trybu pracy. Taki zestaw filtrów – jak podaje producent – usuwa aż 99,99% zanieczyszczeń (pyłów, pyłków, pleśni, roztoczy kurzu domowego, wirusów, bakterii). Urządzenie przeznaczone jest do pomieszczeń o powierzchni 47 m2. Doskonale więc sprawdzi się na przykład w salonach połączonych z aneksem kuchennym.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX47R9080SS/EU ma kształt sześcianu, co daje nam możliwość modułowego łączenia z kolejną jednostką. Jest to bardzo ciekawym i innowacyjnym rozwiązaniem, ponieważ zwiększa to jego możliwości. Może wówczas skutecznie oczyścić powietrze w pomieszczeniu o powierzchni 94 m2. Urządzeniem można sterować manualnie, dotykając przycisków na panelu lub za pomocą aplikacji SmartThings, którą można pobrać na smartfon. Mamy możliwość regulowania tam czasem pracy lub zmiany trybu oczyszczania. Aplikacja daje nam też możliwość sprawdzenia aktualnej jakości powietrza, choć informację taką podaje nam też kolorowy wskaźnik powietrza na obudowie (od błękitnej – bardzo dobrej, poprzez zieloną, żółtą, aż do czerwonej – wymagającej pracy oczyszczacza).

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Filtracja powietrza, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Wskaźnik wymiany filtra, Czujnik laserowy pyłu, Czujnik smogowy, Czujnik zapachu, Sterowanie smartfonem, Zabezpieczenie przed dziećmi
  • Maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 47 m2
  • Poziom hałasu: 18 dB
  • Tryb pracy: Auto, Tryb nocny
  • Wymiary: 38 x 43,7 x 36,6 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące, Door To Door

Cena: 2799,00 zł Cena: 2007,18 zł Przejdź do sklepu

Poszukujesz nowinek technologicznych, które łączą w sobie innowacyjność i inteligentny smart home? Sprawdź, co pisaliśmy w tym tekście Nowa technologia i standardy w lodówce Samsung.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.