poniedziałek, 17 czerwca

Szukasz oczyszczacza, który uwolni powietrze w Twoim mieszkaniu od zanieczyszczeń, a dodatkowo je nawilży? Znaleźliśmy taki w atrakcyjnej cenie.

Zastanawiasz się jaki wpływ na nasze zdrowie ma powietrze, którym oddychamy? Powiedziałabym, że kluczowe. To w powietrzu zawarte są różne związki chemiczne, patogeny, alergeny, pyły i dymy, które przedostając się do naszego organizmu, kumulują się tam i bywają często przyczyną wielu chorób. Dlatego warto zastanowić się nad kupnem oczyszczacza powietrza, tym bardziej, że model który wypatrzyłam w sklepie internetowym Amazon, jest świetnie wyposażony w dobre filtry. Dodatkowo ma funkcję nawilżania. Oczyszczacz powietrza Philips AC2729/10 Combi 2w1 aktualnie znajduje się w promocji i jest przeceniony o 14%. Niestety, na stronie nie ma informacji do kiedy trwa promocja, więc warto pospieszyć się z decyzją o zakupie.

Jeżeli poszukujesz więcej informacji o oczyszczaczach powietrza, zapoznaj się z tym rankingiem.

Oczyszczacz powietrza Philips AC2729/10 Combi 2w1

Oczyszczacz Philips filtruje powietrze wieloetapowo przez filtr wstępny, NanoProtect HEPA i węglowy. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w czujnik gazu i nawilżacz powietrza z filtrem NanoCloud, który dba, by nawiewana mgiełka była higienicznie czysta. Oczyszczaczem możemy sterować manualnie, dotykając przycisków lub przy pomocy aplikacji Philips Clean Home+. Co ciekawe można wybrać także tryb pracy urządzenia pomiędzy programami: antyalergenowy, automatyczny lub nocny.

Specyfikacja techniczna

  • Poziom hałasu: 12 – 52 dB
  • Maksymalna wielkość pomieszczenia: 40 m2
  • Tryby pracy: antyalergenowy, automatyczny, nocny
  • Wydajność nawilżania: 600 ml/h do 80 m2
  • Funkcje: technologia AeraSense, technologia NanoCloud, technologia VitaShield, wskaźnik czystości powietrza, wskaźnik poziomu alergenów, wskaźnik wilgotności, wydajność nawilżania 600 ml/godz., wyświetlacz cyfrowy LED, zbiornik na wodę
  • Wymiary: 39,6 x 58 x 23 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2009,00 zł Cena: 1729,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.