Poszukujesz urządzenia dla całej rodziny? Ten ekspres kapsułkowy wpasuje się we wszystkie gusta domowników, a dodatkowo możesz go teraz kupić taniej.

Poszukujesz ekspresu, z którego każdy z domowników będzie zadowolony? Taką możliwość daje ekspres Bosch Tassimo Suny TAS 3203. Urządzenie takie zapewnia szybkie i sprawne przygotowanie wybranego napoju. Może to być espresso, napój mleczny, kawa smakowa, czekolada na gorąco lub herbata. Ogromny wybór kapsułek zadowoli każdego z domowników. Aktualnie w sklepach RTVEuroAGD można kupić ekspres kapsułkowy marki Bosch w atrakcyjnej cenie. Akcja promocyjna trwa do 31 marca 2023 r.

Szukasz najlepszego urządzenia dla siebie? Zastanawiasz się jaki rodzaj ekspresów wybrać? Zapoznaj się z tym poradnikiem.

Ekspres Bosch Tassimo Suny TAS 3203

Kapsułkowy ekspres marki Bosch posiada wbudowany system SmartStart, który rozpoznaje moment postawienia filiżanki na podstawce. Od razu, w tym momencie, zaczyna się proces parzenia kawy, dzięki czemu, już po krótkiej chwili możesz cieszyć się ulubionym parującym specjałem. System Bosch Intellibrew odczytuje kod kreskowy z kapsułki. Dzięki temu ekspres otrzymuje informację ile należy użyć wody, by przygotować idealną kawę. Dodatkowo można samodzielnie regulować ilością użytej wody, co wpływa na smak i moc naparu.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Szybkie nagrzewanie, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy kawy, Czytanie kodów kreskowych (Bosch Intellibrew), Automatyczne płukanie po każdym parzeniu kawy, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, Sygnalizowanie konieczności odkamienienia
  • Rodzaj kawy: kapsułki Tassimo
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,8 l
  • Wymiary: 16,7 x 25,1 x 30,5 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 199,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.