Espresso, to kawa od której zaczynasz dzień, a potem masz ochotę na specjał mniej pobudzający? Teraz wszystkie te kawy przygotujesz u siebie w domu. Znaleźliśmy atrakcyjną cenową ofertę.

Kolbowy ekspres ciśnieniowy zaparzy doskonałe espresso. Dzięki możliwości regulowania ilości kawy i wody w filiżance Twoja mała czarna może być gęsta niczym smoła i bardzo pobudzająca lub będzie działała delikatniej i stymulująco przez wiele godzin. Jesteś zainteresowany? Sklep internetowy Amazon aktualnie ma promocję na ekspres Breville Prima Latte II VCF108X. Możesz go mieć o 17% taniej od ceny regularnej. Niestety, na stronie nie podano do kiedy będzie trwała ta promocja.

Jesteś zainteresowany ekspresami automatycznymi? Sprawdź informacje zawarte w tym artykule.

Ekspres Breville Prima Latte II VCF108X

Kolbowy ekspres Breville ma możliwość jednoczesnego parzenia kawy dla jednej lub dwóch osób. Na dotykowym panelu możesz wybrać, jakiej chcesz się napić kawy: latte, cappucino lub espresso. Urządzenie wyposażone jest w dyszę spieniającą, za pomocą której przygotujesz ekstra piankę lub gorące mleko. Warto wiedzieć, że pojemnik na mleko można wyjąć i przechować w lodówce. Ponadto dzięki funkcji podgrzewania filiżanek nawet małe espresso zachowa dłużej odpowiednią temperaturę.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja ilości zaparzanej kawy, Spienianie mleka, Wskaźnik poziomu wody, Funkcja oszczędzania energii, Napoje za dotknięciem jednego przycisku, Podświetlane przyciski, Programowanie ilości mleka, Regulacja wysokości tacy
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,5 l
  • Wymiary: 31,5 x 25,5 x 34,8 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące, Door To Door

Cena: 1199,00 zł Cena: 991,18 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.