Szukasz oczyszczacza, który uwolni powietrze w Twoim mieszkaniu od zanieczyszczeń, a dodatkowo je nawilży? Znaleźliśmy taki w atrakcyjnej cenie.

amazon

Zastanawiasz się jaki wpływ na nasze zdrowie ma powietrze, którym oddychamy? Powiedziałabym, że kluczowe. To w powietrzu zawarte są różne związki chemiczne, patogeny, alergeny, pyły i dymy, które przedostając się do naszego organizmu, kumulują się tam i bywają często przyczyną wielu chorób. Dlatego warto zastanowić się nad kupnem oczyszczacza powietrza, tym bardziej, że model który wypatrzyłam w sklepie internetowym Amazon, jest świetnie wyposażony w dobre filtry. Dodatkowo ma funkcję nawilżania. Oczyszczacz powietrza Philips AC2729/10 Combi 2w1 aktualnie znajduje się w promocji i jest przeceniony o 14%. Niestety, na stronie nie ma informacji do kiedy trwa promocja, więc warto pospieszyć się z decyzją o zakupie.

Jeżeli poszukujesz więcej informacji o oczyszczaczach powietrza, zapoznaj się z tym rankingiem.

Oczyszczacz powietrza Philips AC2729/10 Combi 2w1

Oczyszczacz Philips filtruje powietrze wieloetapowo przez filtr wstępny, NanoProtect HEPA i węglowy. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w czujnik gazu i nawilżacz powietrza z filtrem NanoCloud, który dba, by nawiewana mgiełka była higienicznie czysta. Oczyszczaczem możemy sterować manualnie, dotykając przycisków lub przy pomocy aplikacji Philips Clean Home+. Co ciekawe można wybrać także tryb pracy urządzenia pomiędzy programami: antyalergenowy, automatyczny lub nocny.

Oczyszczacz powietrza Philips AC2729/10 Combi 2w1

Specyfikacja techniczna

  • Poziom hałasu: 12 – 52 dB
  • Maksymalna wielkość pomieszczenia: 40 m2
  • Tryby pracy: antyalergenowy, automatyczny, nocny
  • Wydajność nawilżania: 600 ml/h do 80 m2
  • Funkcje: technologia AeraSense, technologia NanoCloud, technologia VitaShield, wskaźnik czystości powietrza, wskaźnik poziomu alergenów, wskaźnik wilgotności, wydajność nawilżania 600 ml/godz., wyświetlacz cyfrowy LED, zbiornik na wodę
  • Wymiary: 39,6 x 58 x 23 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2009,00 zł Cena: 1729,00 zł Przejdź do sklepu