poniedziałek, 20 maja

Do oferty sklepu Kaufland trafiła akumulatorowa wkrętarko-wiertarka z pełnym wyposażeniem. Będzie można ją kupić w sklepach stacjonarnych, ale czy warto? Podpowiadamy!

Przedstawiciele sieci sklepów Kaufland jak co czwartek odświeżają swoją ofertę. Tym razem na sklepowe półeczki trafiła akumulatorowa wkrętarko-wiertarka firmy My Project, czyli marki należącej bezpośrednio do sieci Kaufland. Jej cena powala, bo za niecałą stówkę możemy stać się posiadaczem modelu o mocy 20V. Jak wygląda?

Wkrętarko-wiertarka w Kauflandzie

Za pomocą wkrętarko-wiertarki marki My Project będziemy mogli zrobić dwie rzeczy. Po pierwsze bez problemu wkręcimy każdą śrubkę, jeżeli tylko będziemy mieli odpowiedni bit. Po drugie za jej pomocą możemy także wywiercić dziurę. Jest to znaczne ułatwienie gdy składamy meble albo musimy na szybko coś złożyć.

Wkrętarko-wiertarka akumulatorowa 20 V

  • 2-biegowa, max 35Nm
  • z lampką LED
  • z walizką, z zestawem bitów i wierteł

Cena: 90 zł przejdź do sklepu

Elektronarzędzia – cena

Jedną rzecz trzeba oddać wkrętarko-wiertarce marki My Project, a mianowicie to, że jest naprawdę tania w porównaniu do innych tego typu narzędzi na rynku. Zazwyczaj ceny takich sprzętów wahają się od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy. Oczywiście, model marki My Project jest bardzo podstawowy, gdyż posiada tylko dwa biegi o maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 35 Nm. Ale za to posiada cały zestaw bitów i wierteł oraz poręczną walizkę.

Do kiedy?

Wkrętarko-wiertarka marki My Project będzie dostępna do kupienia od 24 listopada do 30 listopada w sklepach stacjonarnych sieci Kaufland.