AirJamz – graj na niewidzialnej gitarze

Każdy facet choć raz podczas zabawy udawał, że gra na niewidzialnej gitarze. Jednak co to za frajda, gdy żadna muzyka nie rozlega się przy tym? Jeśli zgadzacie się z tym stwierdzeniem to zainteresować was powinien AirJamz. Pomysł ten przypomina nieco Kurv Guitar z jedną różnicą.

airjamz_1

AirJamz nie zmusza nas do trzymania czegoś w ręce podczas grania. Całe urządzenie przypomina zwykły zegarek lub opaskę fitness. AirJamz sam w sobie nie wydaje żadnych dźwięków, niezbędny jest smartfon lub tablet z którym się synchronizujemy za pomocą Bluetooth’a.

airjamz_2

Zaletą AirJamz są także wymienne opaski na rękę dostępne w trzech kolorach: czerwonym, czarnym oraz białym. Warto również dodać, że AirJamz jest ulepszoną wersją innego projektu tej samej firmy (Zivix) a mianowicie jamstik. W jamstik’u trzymamy urządzenie, które przypomina wycinek gitary.

airjamz_3

AirJamz jest idealny zarówno dla zaawansowanych gitarzystów jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę. Twórcy AirJamz proszą jednak wszystkich o wsparcie finansowe. W tym celu założyli oni specjalną kampanię na Kickstarterze z progiem 30 000 $. W chwili obecnej tj. na 32 dni przed końcem zebrano 18 757 $. Na kickstarterze AirJamz dostępny jest w cenie 39 $, natomiast od sierpnia 2016 urządzenie te kosztować będzie 59 $.

airjamz_4

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/zivix/airjamz-the-wearable-air-guitar-from-the-makers-of/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]