ZKOO – bezprzewodowy kontroler ruchu

Dziś chcielibyśmy wam zaprezentować bezdotykowy kontroler ruchu o nazwie ZKOO. Urządzenie te zgodne jest z systemem Windows 7/8/10, a także wieloma urządzeniami na Androidzie jak np. Nvidia Shield czy Gooogle Nexus 6.

zkoo_1

zkoo_4

Na tą chwilę oprogramowanie obsługuje 28 różnych aplikacji i gier, takich jak np. Angry Birds, Cut The Rope, Fruit Ninja, Candy Crush i inne.  ZKOO możemy także podłączyć do telewizora z funkcją smart, o ile telewizor wyposażony jest w wejście USB.

zkoo_2

Twórcy ZKOO chwalą się wysoką precyzją urządzenia oraz szybkością działania. ZKOO dostępny jest w wersji czarnej oraz białej. Projekt ten z pewnością zostanie sfinansowany gdyż znaleźli się już inwestorzy (zakładany cel był symboliczny i dawno został już przekroczony). Jeszcze tylko przez 27 dni możemy nabyć ZKOO w cenie 84$. Cena, która obowiązywać będzie od kwietnia 2016 to 120 $.

zkoo_3

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/555174357/zkoo-the-worlds-most-advanced-gesture-tracking-cam/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]