Markę Deepcool wiele osób może kojarzyć z produkcji chłodzeń na procesory oraz podkładki chłodzące pod laptopy. Jednak niewiele osób wie, że firma ta specjalizuje się w tworzeniu obudów komputerowych. Ich najnowszą propozycją jest Tristellar w limitowanej wersji z podpisem Billa Owena.

Zapomnijcie o nudnym wyglądzie znanym z obecnych obudów. DeepCool Tristellar wygląda niczym statek kosmiczny (nieprzypadkowy zabieg). Modułowa konstrukcja obudowy ma jeszcze lepiej odprowadzić nadmiar ciepłego powietrza.

W jednym module zamontujemy kartę graficzną, w innym płytę główną, a w jeszcze innym module znajdą się dyski twarde oraz zasilacz. Całość ma wymiar 39.5 cm x 43.50 cm x 38.80 cm oraz waży prawie 10 kilogramów.Na przednim panelu wejść\wyjść znajdziemy tylko dwa porty USB 3.0 oraz audio jack (słuchawki\mikrofon).

Niestety obudowa ta ma kilka ograniczeń. Po pierwsze w środku zamontujecie płyty główne w rozmiarze Mini-ITX. Karta graficzna aby zmieściła się w tej komorze nie może być dłuższa niż 32 cm. I wreszcie chłodzenie na procesor nie może być wyższe niż 8.5 cm. Co ciekawe Deepcool inspirował się klimatami Gwiezdnych Wojen wybierając taką, a nie inną kolorystykę. Niestety ceny jeszcze nie ujawniono.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/mPZVNGcYx6o” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]