Wyhoduj robaki do jedzenia dzięki Livin Farms Hive

Czasami łatwo ocenić, czy dany projekt na Kickstarterze jest warty wsparcia, czy też przeciwnie. Jednak w przypadku Livin Farms Hive jest inaczej. Urządzenie te pozwoli wam w zaciszu własnej kuchni wyhodować żywe robaki, które następnie możecie przyrządzić i zjeść.

livin_farms_hive_1

livin_farms_hive_2

Choć brzmi to ohydnie robaki są cennym źródłem protein oraz witamin (np. B5, B12). Dodatkowo odpowiednio przyrządzone mogą nawet dobrze smakować. W ciągu tygodnia plantacja ta jest w stanie wyhodować nawet pół kilograma robaków.

livin_farms_hive_3

livin_farms_hive_4

Sama budowa Livin Farms Hive nie jest także przypadkowa gdyż cały proces przypomina hodowlę. Aby uzyskać pierwszą partię robaków musimy poczekać około 6 tygodni. Jednak później co tydzień będziemy mogli zajadać się smacznymi robakami.

livin_farms_hive_5

Wydawać by się mogło, że projekt ten ma nikłe szanse powodzenia, ale to tylko pozory. Na 37 dni przed końcem zebrano niemal całą zakładaną kwotę 100 000 $ ( w chwili obecnej jest to 95 237 $). Hodowla ta sprzedawana będzie w cenie 699 $ w listopadzie 2016.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/1468268424/l-i-v-i-n-hive/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

livin_farms_hive_6