VacuumClicka to niewielkie urządzenie, który będzie w stanie zamienić każdy worek, w torebkę próżniową. Integralną częścią pompki jest także korek, za pomocą, którego, po przyczepieniu, będzie należało wyssać powietrze, a także uszczelniacz przypominający ten, znany z żyłkowych torebek.

[iframe width=”600″ height=”450″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/vacuumclicka/vacuumclickatm-the-worlds-best-portable-vacuum-gad/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

Sama obsługa gadżetu jest niezwykle prosta. Korek przyczepia się niczym pineskę. Zamknięcie uszczelniaczem zajmuje zaledwie kilka sekund, a wypompowanie powietrza to także moment. To doskonały sposób na to, aby kupione produkty, także po otwarciu opakowania, na długo zachowały świeżość.

VacuumClicka

VacuumClicka to doskonała alternatywa dla drogich urządzeń próżniowych. Jest całkowicie przenośny, co zwiększa jego użyteczność. Atutem urządzenia jest także fakt, iż bez problemu można myć go w zmywarce. W chwili obecnej, autorzy projektu zbierają fundusze aby móc uruchomić seryjną produkcję gadżetu. Cena jednego zestawu, w przedsprzedaży, rozpoczyna się od 22$. Projekt można wspomóc na portalu Kickstarter.com.

VacuumClicka

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *