Twoje domowe biuro nie może istnieć bez tego urządzenia

Prowadzisz firmę? A może Twoje biuro znajduje się w domu? Jeśli tak to koniecznie sprawdź, co proponuje sieć sklepów Lidl. Komfort i bezpieczeństwo w jednym.

Praca zdalna w ostatnich latach zyskała sporą popularność, firmy decydowały i nadal decydują się na taki rodzaj pracy ze względu na zdrowie, a także wygodę swoich pracowników. Tworząc swoje domowe biuro, nie zapomnij o podstawowych urządzeniach, które zapewniają w pewnym sensie bezpieczeństwo. Taką propozycję ułatwienia sobie życia i pracy znajdziemy w sieci sklepów Lidl.

Za pomocą urządzenia marki United Office, możemy zniwelować jednocześnie sześć kartek. Wszelkie inne zastosowania urządzenia uważane są przez producenta za niewłaściwe. W niskiej cenie możemy zniszczyć dokumenty, które nie mogą trafić do kosza na śmieci, co jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku pracy zdalnej lub prowadzenia własnej działalności w domu. W jej zaletach znajdziemy także możliwość nałożenia na kosz na śmieci, co zwalnia nas z opróżniania pojemnika i ponownego wyrzucania.

Niszczarka dokumentów marki United Office

Niszczarka dokumentów marki United Office jest wyposażona w zabezpieczenie przed przegrzaniem. Oznacza to, że jeśli silnik będzie przeciążony, zaświeci się dioda, a samo urządzenie automatycznie się wyłączy. Urządzenie składa się z przełącznika, otworu noża, przewodu zasilającego, diody przegrzania oraz ramienia teleskopowego.

Pełny ekran: UNITED OFFICE® Niszczarka dokumentów - zdjęcie 1

Opis produktu:

  • nakładana na kosz
  • poziom bezpieczeństwa 2, DIN 66399-2
  • cięcie aż do 6 arkuszy A4 (80 g/m2) równocześnie
  • manualny bieg wsteczny w celu odblokowania papieru
  • wysuwane ramię teleskopowe na okrągłe lub prostokątne kosze (28-42 cm)
  • automatyczna funkcja start/stop

Cena: 59,90 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 13.01.2023 r.

Za sześć dni będziemy mogli kupić niszczarkę w stacjonarnych sklepach sieci Lidl. Jedną z zalet tego urządzenia jest możliwość nałożenia jej na kosz. Więc jeśli prowadzisz swoje biuro w domu, koniecznie przemyśl czy niszczarka nie ułatwi twojej pracy.

Aktualizacja 20.01.2023 r.

Jeśli stworzyłeś już swoje domowe biuro i brakuje w nim tylko niszczarki, to mamy dobre wieści. W sklepach stacjonarnych sieci Lidl w przystępnej cenie możemy już kupić urządzenie do niszczenia wszelkich poufnych bądź niepoufnych dokumentów. Pogoda sprzyja spacerom, więc warto się wybrać do najbliższego sklepu.

Aktualizacja 25.01.2023 r.

Niszczarkę marki United Office wciąż możemy zakupić w stacjonarnych sklepach sieci Lidl. Ponadto urządzenie kosztuje mniej niż stówkę, a to jest bardzo przystępna cena. Co ważne pozwoli zniszczyć nam wszystkie niepożądane dokumenty, które nie powinny wyjść na światło dzienne.