poniedziałek, 24 czerwca

Smart trenerów do gry w tenisa stołowego jest naprawdę niewiele. Jednym z ciekawszych projektów może być opisywany dzisiaj Trainerbot smart ping pong robot. Urządzenie te wyrzuca w naszą stronę piłki ping pongowe. Lecz w zależności od ustawień jedna z piłek może być podkręcona, druga mocniejsza, a jeszcze inna podcięta.

Trainerbot Smart Ping Pong sprawdzi się zarówno w przypadku osób mniej i bardziej zaawansowanych. Robot ten przy wadze 1,2 kilograma ma wysokość 32 cm przy szerokości 16 cm. Pojemny magazynek pomieści 30 piłek do ping ponga. Na najszybszym ustawieniu piłka jest w stanie być wypluwana co pół sekundy, w najwolniejszym – co trzy sekundy. Całość uzupełniana jest przez specjalną aplikację na telefon lub tablet.

Na koniec tradycyjne podsumowanie zbiórki na Kickstarterze. Na 44 dni przed końcem zebrano 85 000 $ tym samym realizując zakładany cel 80 000 $. Pierwsze egzemplarze Trainerbot smart ping pong robot trafią do sprzedaży już w marcu 2017 w cenie 329 $.

[iframe width=”480″ height=”270″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/1743882979/trainerbot-smart-ping-pong-robot/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]