Technika poszła tak mocno do przodu, że nikogo już nie dziwią urządzenia do smart domu. Kompleksowe sterowanie pracą rolet, oświetleniem, a nawet temperaturą możliwe jest przez zwykłe kliknięcie w telefonie. Wspominamy o tym nieprzypadkowo, bowiem chcemy wam przedstawić Thermostat.

thermostat_1

Urządzenie stworzone przez firmę iDevices dedykowane jest dla użytkowników systemu iOS (iPhone, iPad). Thermostat montowany na ścianie potrafi regulować temperaturę w pokoju nie tylko z wewnątrz, ale także i z zewnątrz (np. z pracy).

thermostat_2

Zaletą Thermostat jest zgodność z asystentem Apple o nazwie Siri (komendy możemy wydawać głosem).   Thermostat obsługuje dwie skalę, europejską liczoną w stopniach Celsjusza i amerykańską, mierzoną w Fahrenheitach.

thermostat_3

Dedykowaną aplikację możemy skonfigurować na wiele sposobów. Możemy zrobić zdjęcie dla każdego pokoju i wgrać je do aplikacji. Ponadto możliwe jest ustawienie scenariuszy, np. wieczorem zwiększ temperaturę w sypalni. Thermostat dostępny jest w sprzedaży w ceni 149 dolarów.

thermostat_4

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *