Termometr nowej generacji czyli Feverscout

Okres jesienno-zimowy i zimowo-wiosenny nie sprzyja dobremu zdrowiu gdyż łatwo się wtedy przeziębić. Dobrze wiedzą o tym rodzice, którzy dbają o zdrowie swoich dzieci. Gdy jednak ich pociecha zachoruje warto zwrócić uwagę na Vivalnk Feverscout.

fever_scout_1
fever_scout_3

Feverscout jest termometrem nowej generacji. W odróżnieniu od obecnie stosowanych rozwiązań ten termometr pozwala monitorować temperaturę ciała przez 24 godziny. Gdy dziecko (lub dorosły) będzie miało gorączkę wystarczy przymocować niewielkie urządzenie (6 cm na 3,3 cm na 0,4 cm) do ciała.

fever_scout_2

Od tego momentu możemy w czasie rzeczywistym, przy użyciu dedykowanej aplikacji śledzić temperaturę ciała zarówno w dzień, jak i w nocy. A wszystko to bez wychodzenia z pokoju. Pomiar temperatury zajmuje jedynie minutę.

fever_scout_4

Wbudowana bateria pozwoli na ciągłą pracę przez tydzień. Opisywana wyżej aplikacja dostępna jest zarówno na system iOS jak i Android. Odczyt temperatury jest podawany z dokładnością +/- 0,1 stopnia Celsjusza. Feverscout dostępny jest w sprzedaży w cenie 59 $.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/PMBjyc61EcI” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]