Szukasz cichego ekspresu przelewowego, bo lubisz wstać rano i zaparzyć kawę dla całej rodziny? Sprawdź co znaleźliśmy.

Ekspres przelewowy pozwala na przygotowanie w krótkim czasie większej ilości napoju, którym można się potem delektować przez wiele godzin. Urządzenie to parzy kawę grawitacyjnie – gorąca woda spływa po zmielonych ziarnach zabierając z nich pełnię smaku i aromatu, która kropla po kropli spływa do dzbanka. Dzięki wbudowanej płytce grzejnej temperatura kawy w szklanym naczyniu jest zawsze odpowiednia. Parząc napar w ekspresie przelewowym niestety nie otrzymamy espresso. Jednak kawa ma przyjemny i pobudzający smak, a w zimny poranek wspaniale rozgrzeje. Nowoczesne urządzenia charakteryzują się intuicyjną obsługą. Posiadają także nowoczesnym design, dzięki czemu na pewno znajdziemy odpowiedni model, który wpasuje się do naszego wnętrza.

Sklep internetowy Amazon ma w swojej ofercie Ekspres przelewowy marki Braun, który jest do kupienia w promocyjnej cenie. Jest teraz tańszy o 8% od ceny regularnej.

Jeżeli szukasz więcej informacji na temat ekspresów przelewowych polecamy lekturę tego artykułu.

Braun Aromaster Classic KF 47/1 WH

To co przede wszystkim wyróżnia ten ekspres to cicha praca. Włączony generuje tylko 20 dB, dzieki czemu domownicy mogą spać, kiedy Ty przygotowujesz dla nich poranną kawę. Jak podaje producent, pełny dzbanek (10 filiżanek) aromatycznej kawy otrzymamy już po 5 minutach. System OptiBrew zapewnia uzyskanie idealnego smaku ekstraktu, dzięki możliwości regulacji temperatury i czasu parzenia. Blokada kapania gwarantuje, że możemy wyjąć dzbanek, nie obawiając się o to, że kawa będzie dalej spadać kroplami. Do urządzenia dedykowane są filtry papierowe nr 4.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: automatyczne wyłączenie po 40 minutach, poziom hałasu: 20 dB
  • Pojemność dzbanka: ‎1,2 l
  • Wymiary: 16 x 27,9 x 32 cm
  • Waga: 2 kg

Cena: 194,55 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.