Spiralny głośnik czyli Pavilion

W odróżnieniu od pierścionków, głośniki komputerowe bardzo często pojawiają się na naszym portalu. Zaledwie w tym miesiącu opisywaliśmy głośniki z papieru czyli Paper Speaker czy M1X-DJ, specjalny głośnik od Philipsa. Dziś chcemy zwrócić waszą uwagę na spiralny głośnik o nazwie Pavilion.

pavilion_1

Pavilion jest bezprzewodowym głośnikiem, który nie wygląda jak głośnik. Bardziej przypomina powiększoną wersję solniczki lub pieprzniczki. Jednak to właśnie ten niepozorny wygląd ma idealnie wpasować się w futurystyczny design mieszkania.

pavilion_2

Pavilion dysponuje mocą 20 W więc możemy pomyśleć o zorganizowaniu imprezy. Nietypowa jest także budowa wewnętrzna przypominająca Spiralę-D, przez co dźwięk rozchodzi się błyskawicznie.

pavilion_3

Podobnie jak jest w innych rozwiązaniach, także i Pavilion komunikuje się z urządzeniami (komputer, smartfon, tablet) za pośrednictwem Bluetootha. Wbudowany akumulator po wyczerpaniu możemy szybko podładować przez kabel USB. Na dole oraz na górze ukryto dotykowy panel sterujący.

pavilion_4

I na koniec tradycyjne informacje o kampanii na Indiegogo. W tej chwili wiemy, że projekt ten zostanie zrealizowany, gdyż firma Hult Design ustawiła niski próg dotacji ( 1 000 $), który został przekroczony na 25 dni przed końcem o 803 dolary. Samo urządzenie tanie nie będzie, gdyż od maja dostępne będzie w cenie 339 $.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/j6rqc8ouiJw” frameborder=”0″ allowfullscreen></]

[iframe src=”https://player.vimeo.com/video/150885301″ width=”600″ height=”480″ frameborder=”0″ webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe]

pavilion_5