Smash Wearables czyli trener gry w tenisa ziemnego

Jeśli lubicie grać w tenisa ziemnego, a przy okazji chcecie podszkolić swoją technikę mamy dla was coś odpowiedniego. Poznajcie Smash Wearables, niepozorną opaskę na rękę, która monitoruje waszą grę. Opaska ta na nadgarstek dopasowuje się do każdej ręki za sprawą organicznych materiałów. Przy tym nie poczujemy, że coś mamy na ręce (jest lekka).

smash_1

Smash Wearables działa w bardzo intuicyjny sposób. Oprócz pomiaru prędkości serwowania mierzona jest np.  moc uderzenia, dokładność oraz tak zwany spin uderzenia. Po zakończonej sesji dane synchronizowane są z mobilną aplikacją. I to tyle.

smash_2

Urządzenie te potrafi w ciągu minuty wykonać 250 różnych pomiarów (czyli całkiem sporo). Dostępne są różne wersje kolorystyczne, począwszy od białej, czarnej, czerwonej, niebieskiej, a kończąc na żółtej. Ceny niestety nie podano. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

smash_3

[iframe src=”https://player.vimeo.com/video/96762131″ width=”600″ height=”480″ frameborder=”0″ webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe]