Smart wkładki do butów czyli Digitsole

Poznajcie Digitsole – innowacyjne i interaktywne wkładki do butów. Pomysł na Digitsole narodził się w Francji. W czym tkwi sekret tych wkładek? W tym, że możemy połączyć się do nich za pośrednictwem Bluetooth 4.0 z smartfonem opartym na Androidzie (wersja 4.4 i wyższa) lub iOS (iPhone 4S lub wyżej). Rozwiązanie zastosowane w Digitsole jest bliźniaczo podobne do tego w Stridalyzer.
digitsole_4

Wkładki te co ważne, są wodoodporne, a w zimniejsze dni mogą pełnić funkcję podgrzewacza do stóp. Wystarczy przesunąć tylko jeden suwak do góry i gotowe. Inną ciekawą funkcjonalnością jest możliwość monitorowania naszej aktywności w danym dniu, czy tego ile kalorii dziś spaliliśmy. Ładowanie Digitsole odbywa się za pośrednictwem kabla micro-USB.digitsole_2

Digitsole wykonany został z trzech warstw (softtouch,ortholite, neotech). Co ważne każda wkładka jest kontrolowana oddzielnie. Na plus należy zaliczyć dostępne rozmiary, począwszy od 36 do 47 (skala europejska). Digitsole przy swojej wadze 100 gram pozwoli na aktywne działanie przez 7 -8 godzin (ograniczenie baterii).

digitsole_1

digitsole_3