Smart Tracker 2 – GPS zwiększający bezpieczeństwo

Smart Tracker 2 to mały nadajnik GPS, pozwalający na śledzenie obiektów w czasie rzeczywistym. Wyposażony jest w zintegrowaną kartę SIM (działającą na całym świecie), która do poprawnego funkcjonowania nie potrzebuje wykupienia dodatkowego abonamentu. Zakres dostępnych usług jest bardzo szeroki. Korzystanie z urządzenia umożliwia ochronę bliskich oraz kontrolę położenia naszych własności.

Smart Tracker 2

W porównaniu do pierwszego przyrządu szwajcarskiego zespołu, jego następca został zdecydowanie udoskonalony. Funkcja monitorowania pozwala na połączenie z telefonem i wysyłanie odgłosów pojawiających się wokół nadajnika. Producent zapewnia, że jakość audio została znacznie poprawiona. Kolejnymi atutami urządzenia są wodoodporność, sprawne działanie wewnątrz tuneli oraz zastosowanie systemu Geo-fence. W przypadku opuszczenia strefy przez naszego „tropiciela”, zostaniemy o tym fakcie automatycznie powiadomieni za pomocą aplikacji mobilnej. Jest to świetne rozwiązanie, zabezpieczające przed zagubieniem się dzieci lub zwierząt.

Smart Tracker 3

Użycie przycisku SOS skutkuje powiadomieniem naszych bliskich o niebezpieczeństwie oraz natychmiastowym wysłaniu aktualnej pozycji nadajnika. Gadżet jest również wyposażony w funkcję inteligentnej hibernacji, która znacznie wydłuża czas pracy baterii, w rezultacie pozwalając na działanie urządzenia do 10 dni. Ładowanie akumulatora dostępne jest z poziomu komputera, przez kabel USB. Dzięki magnetycznym nasadom, Smart Tracker 2 może zostać przyczepiony do samochodu lub motocykla w bardzo prosty sposób, a Shake Alert poinformuje nas o każdym przemieszczeniu pojazdu.

Smart Tracker 4

Smart Tracker 2 jest również zaopatrzony w 2GB wbudowanej pamięci, na której zapisywany jest każdy ruch urządzenia. Jeśli nie mamy dostępu do komputera, możemy nabyć stację dokującą i ładować baterię w tradycyjny sposób. W cenie 99 dolarów otrzymamy nadajnik, międzynarodową kartę SIM, dostęp do darmowej platformy śledzącej, nasady magnetyczne, instrukcje oraz oprogramowanie. Zainteresowanie szwajcarskim produktem jest ogromne, dlatego przez 10 dni zespół z Genewy  na portalu Indiegogo uzyskał 250% wyznaczonego budżetu.
[iframe src=”https://player.vimeo.com/video/124723103?color=f6fa02&title=0&portrait=0″ width=”600″ height=”338″ frameborder=”0″ webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe]