Minusem wszystkich rozwiązań treningowych jest to, że nie możemy zmierzyć rzeczywistych postępów w przyroście np. tkanki mięśniowej. Jednak problem ten rozwiązuje Skulpt Chisel. Niewielkie urządzenie przypominające budową smartfon analizuje budowę mięśniową naszego ciała.

skulpt_1 skulpt_2

Co ważne Skulpt Chisel jest w stanie zmierzyć z dużą dokładnością 24 różnych mięśni, w tym mięśni brzucha, bicepsa czy mięśni udowych. Fajną funkcjonalnością jest aplikacja, która pokazuje nam, które mięśnie ciała są dobrze rozwinięte, a które słabo i jak wypadamy na czele innych.

skulpt_3

skulpt_6

Dodatkowo Skulpt Chisel podpowiada jakich ćwiczeń należy użyć by dane partie mięśniowe się rozwinęły. Wynikami z Skupt Chisel możemy dzielić się z innymi za pośrednictwem portali społecznościowych.

skulpt_4

Urządzenie te wytrzymuje nawet 3-4 tygodnie na wbudowanej baterii, natomiast sam proces ładowania zajmuje tylko 2 godziny. Fajną opcją jest tryb gościa, który pozwala zmierzyć znajomemu ilość tkanki mięśniowej. Sam pomiar tkanki odbywa się poprzez wysłanie niewielkiego impulsu elektrycznego do mięśnia.

skulpt_5

Na 16 dni przed końcem kampanii na Indiegogo zakładany próg 100 000$ został przekroczony o 319 %. Tym samym sprzedaż Skulpt Chisel rozpocznie się w kwietniu 2016 w cenie 99 $.

skulpt_7

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/HoTC85BNZD4″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *