poniedziałek, 20 maja

Tym razem chcemy przedstawić wam rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w zimę, a mianowicie Room in Room. Urządzenie przypominające baldachim połączony z namiotem ma za zadanie utrzymywać wyższą temperaturę powietrza niż obecna temperatura pokoju.Mówiąc wprost: w mroźne dni zaoszczędzimy na ogrzewaniu nie marznąc przy tym. Sekretem skuteczności jest przebieg powietrza. Choć Room in Room jest wentylowany to ciepłe powietrze zostaje w środku, natomiast zimne pozostaje na zewnątrz.

Działanie Room in Room potwierdzają testy. W pokoju termometr wskazywał temperaturę 14,6 stopnia Celsjusza, natomiast wewnątrz Room in Room panowała temperatura 19,5 stopnia Celsjusza.  Room in Room dostępny jest w kilku rozmiarach (patrz poniżej).

Fajnym rozwiązaniem wewnątrz Room in Room jest specjalne mocowanie na laptop lub smartfon. Zapomnijcie o niewygodnym oglądaniu filmu z laptopem na kolanach albo z smartfonem w dłoni.

Na dwa dni przed końcem projekt ten zebrał 40 998 $ z zakładanego celu 10 000$. Najtańsza wersja Single jest wydatkiem 100$, natomiast wersja King kosztuje 143$. Wysyłka Room in Room rozpocznie się  w lutym 2016.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/roominroom/room-in-room-warmer-winter-lower-gas-bill-and-much/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]