poniedziałek, 17 czerwca

Roborock to marka urządzeń sprzątających firmy Xiaomi. Ich inteligentne roboty odkurzające cieszą się uznaniem wielu użytkowników, a teraz dostępne są w znakomitej promocji. Odkurzacze i roboty odkurzające można kupić niskich cenach, a do tego otrzymać darmowe dodatki o wartości 138 euro!

Promocja obejmuje trzy urządzenia marki Roborock: S8, S7 MAX Ultra oraz odkurzacz Roborock Dyad Pro. Trwa ona od teraz do 22 września. W tym okresie możesz zakupić je w okazyjnych cenach i otrzymać darmowe dodatki o wartości do 138 euro do swojego zamówienia już teraz. Jednak liczba darmowych dodatków dostępnych tylko przez ograniczony czas, więc trzeba się spieszyć!

Roborock S8

S8 to flagowy robot odkurzający od Xiaomi. Jest wyposażony w moc ssania 6000 Pa i podwójne, gumowane szczotki główne, które dokładnie usuwają kurz z podłogi lub dywanu i redukują liczbę wplątanych włosów. Ściereczka do mopowania ma strefę wibracji z 3000 drganiami na minutę, co ułatwia usuwanie uporczywych plam.

Dzięki światłu strukturalnemu 3D oraz technologii obrazowania w podczerwieni system unikania przeszkód Reactive 3D może pomóc robotowi zidentyfikować i uniknąć potencjalnych przeszkód, zarówno w jasnych jak i ciemnych pomieszczeniach. Gdy czujnik ultradźwiękowy wykryje dywan, mop podnosi się o 5 mm, skutecznie zapobiegając zamoczeniu dywanu.

S8 obsługuje spersonalizowane czyszczenie i może wykonać mapy 3D mieszkania, aby zaplanować najlepsze trasy, a także oznaczyć potencjalne strefy wykluczone, czyli miejsca, w których robot może łatwo utknąć. S8 ma baterię 5200 mAh i jest w stanie pracować przez 180 minut na jednym ładowaniu.

W okresie trwania promocji możesz kupić robota odkurzającego Roborock S8 w obniżonej cenie – 2605 zł. Otrzymasz wtedy aż 52 gratisy o łącznej wartości około 600 zł. W darmowym zestawie znajdziesz 12 szczotek bocznych, 12 filtrów, 24 ściereczki do mopa i 4 odłączane szczotki główne. Dodatkowo korzystając z kodu GKB23SS25 zyskując 25 dolarów rabatu. Kolejne 10 dolarów rabatu można uzyskać płacąc przez PayPal lub kartą Visa.

Zobacz ofertę

Roborock S7 MAX Ultra

Roborock S7 Max Ultra jest w stanie umyć podłogi, a następnie automatycznie wyczyścić mopa i stację bazową. Z takim sprzętem rzeczywiście można zapomnieć o samodzielnym sprzątaniu. Wysoka moc ssania 5500 Pa z łatwością zbiera włosy, okruchy lub małe kamienie z dywanów, a wysoka prędkość wibracji ściereczki mopa szybko usuwa uporczywe plamy.

Po powrocie do stacji bazowej w celu samooczyszczenia Roborock S7 automatycznie opróżnia pojemnik na kurz, myje brudny mop i stację bazową, a następnie suszy mop gorącym powietrzem, aby zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Wszystko, co musisz zrobić, to okresowo dodawać świeżą wodę i wymienić worek na kurz.

S7 Max Ultra jest wyposażony w nawigację laserową LiDAR i funkcję unikania przeszkód w podczerwieni. Za pomocą aplikacji można również utworzyć spersonalizowany harmonogram sprzątania wraz z podziałem na strefy, ustawieniem sekwencji sprzątania, trybów itp. Możliwe jest również sterowanie urządzeniem za pomocą asystenta głosowego Alexa.

Podczas trwania promocji robot Roborock S7 MAX Ultra jest oferowany za 4504 wraz z 52 gratisami o łącznej wartości około 640 zł. Na darmowe prezenty składają się 4 szczotki główne, 12 szczotek bocznych, 12 ściereczek do mopa, 12 filtrów i 12 worków na kurz. Masz również szansę zdobyć S7 MAX Ultra jeszcze taniej. Ponownie korzystając z kodu GKB23SS25 i płatności PayPal uzyskasz odpowiednio 25 i 10 dolarów rabatu.

Zobacz ofertę

Roborock Dyad Pro

Roborock Dyad Pro to urządzenie, którym możesz odkurzać i mopować jednocześnie. Ma potężną moc czyszczącą: oprócz dużej mocy ssania 17 000 Pa jest wyposażony w trzy szczotki walcowe, które pozwalają na równoczesne mopowanie podłogi, pozostawiając podłogę znacznie czystszą. Automatycznie dostosowuje również moc ssania i objętość wody w zależności od poziomu zabrudzenia, zapewniając lepsze mopowanie.

Po sprzątaniu Dyad Pro czyści się automatycznie, a na koniec suszy szczotki walcowe za pomocą gorącego powietrza. Tobie pozostaje opróżnić zbiornik na brudną wodę. Dyad Pro wydaje też komunikaty głosowe, które pomagają w jego obsłudze. Ich głośność można dostosować lub całkowicie je wyłączyć w aplikacji.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy użyć kodu GKB23SS25 przy zakupie. Gwarantuje ona 25 dolarów rabatu, a płacąc kartą Visa lub przez Paypal zyskasz dodatkowe 10 dolarów rabatu. Tymczasem już teraz odkurzacz jest przeceniony i oferowany w obniżonej cenie 1656 zł. Łączna suma rabatów jest więc potężna. Do tego w okresie trwania promocji można otrzymać aż 10 gratisów o łącznej wartości 620 zł. Są to 2 długie szczotki, 4 krótkie szczotki i 4 filtry.

Pamiętajcie jednak, że oferta trwa tylko do do 22 września!

Zobacz ofertę