Na Think-About opisywaliśmy bardzo dużo konceptów różnego rodzaju smartwatch’ów. Są one, ostatnimi czasy, niezwykle popularne. Na zegarkach nie kończy się jednak lista powiadamiających gadżetów, przykładem swego rodzaju innowacji jest, prezentowany dzisiaj, pierścień z duchem smart.

Ring_zero

Gadżet dostępny jest w dwóch kolorach, czarnym i białym, a także w trzech wielkościach, które są warunkowane od grubości palca. Urządzenie łączy się za pomocą Bluetooth ze smartfonami wyposażonymi w system iOS oraz Android i pozwoli na otrzymywanie powiadomień o nowych sytuacjach na portalach społecznościowych. Oprócz Twittera i Facebooka, pierścień obsłuży także, mniej popularne w Polsce platformy, jak chociażby Evernote.

Ring_zero

Ring Zero został wyposażony w diodę LED, silnik wibracyjny oraz przycisk, wszystko to zaskakuje prostotą. Wewnątrz zamontowano baterię litowo-jonową, którą można ładować po odłożeniu pierścienia na dedykowaną mu bazę. Jedno naładowanie, które trwa 3h, ma pozwolić na aktywne korzystanie z urządzenia przez okres od 1 do 3 dni.

Ring_zero

Urządzenie jest w całości wykonane z plastiku, a jego cena została ustalona na poziomie 149$.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *