Rewolucyjny grill czyli PhotonGrill

Poznajcie PhotonGrill – rewolucje w grilowaniu na wolnym powietrzu. Urządzenie te cechuje się tym, że zaledwie pięć minut wystarczy by rozgrzać patelnie do temperatury 260 stopni Celsjusza. Natomiast sam montaż PhotonGrill zajmuje tylko trzy minuty.

photon_1 photon_5

Innowacją w PhotonGrill jest sposób działania. Specjalna powłoka z folii skupia promienie słoneczne,a następnie zamienia ją na energię cieplną. Zapomnijcie więc o korzystaniu z ognia i węgla. PhotonGrill jest także bezpieczny w użytkowaniu.

photon_2photon_3

PhotonGrill możemy zabrać wszędzie, także na łódkę lub do lasu. W zależności od mięsa upieczenie potrawy za pomocą PhotonGrill zajmuje od 5 do 15 minut. Urządzenie te na 29 dni przed końcem projektu na Kickstarterze zgromadziło 14 147 euro. Aby projekt się powiódł twórcy muszą zgromadzić 100 000 euro. Gotowy PhotonGrill będzie kosztować 349 euro.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/photongrill/photongrill-inflatable-high-power-portable-bbq/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

photon_4