Jakiś czas temu prezentowaliśmy wam urządzenie o nazwie Minim, które pozwala na zabawę muzyką wedle naszego uznania. Jednak prezentowane rozwiązanie od Titan Reality jest o wiele fajniejsze. Za pomocą Pulse* każdy może poczuć się niczym DJ.
pulsegwiazdka_2. pulsegwiazdka_3.

Owalne urządzenie reaguje na gesty i ruchy 3D, pozwalając wydobyć dźwięk perkusji, harfy, klawiszy czy tzw. grid pad. Zaletą Pulse* jest także oprogramowanie zgodne z systemem Android, iOS, Windows czy OSX.

pulsegwiazdka_1.

Gra na Pulse* możliwa jest na wiele sposobów. Możemy naciskać lub uderzać w przestrzeń pulse*, możemy wykorzystywać sensor odległości i w powietrzu odgrywać dźwięk, możemy także gestami uruchamiać sekwencje dźwiękowe. Dodatkowo Pulse* wyposażony jest w efektowne podświetlenie LED.

pulsegwiazdka_4.

Niestety na 8 dni przed końcem zakładany próg 100 000 funtów nie został nawet w połowie przekroczony (zebrano 36 478 funtów). Sporym minusem może okazać się cena 750 funtów – tyle bowiem kosztuje Pulse*. Ewentualna sprzedaż Pulse* ma rozpocząć się w grudniu 2016.

pulsegwiazdka_5

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/52595655/pulse-discover-the-future-of-music-playing/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *