poniedziałek, 27 maja

W sklepach Komputronik trwa akcja o nazwie „Tanie kupowanie”. Sprawdziliśmy tę promocję.

Do poniedziałku 20 lutego w sklepach Komputronik trwa promocja Tanie kupowanie. W ofercie specjalnej znalazły się komputery, drukarki, głośniki i inne sprzęty elektroniczne, które usprawnią pracę w domowym biurze. Co ciekawe wybierać możemy także z bogatej oferty AGD, oświetlenia, TV oraz niezbędnych akcesoriów. My jednak skupimy się na urządzeniach do domu. Są to sprzęty, bez których trudno wyobrazić sobie naszą codzienność. Ułatwiają nam pracę w domu, kuchni oraz służą do pielęgnacji ciała i urody. Dzięki temu, że sprzęty te znajdują się obecnie w promocji, zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można wydać na inne zakupy.

Odkurzacz Eufy RoboVac X8 Hybrid czarny

Mopujący robot odkurzający jest aktualnie w promocji Tanie kupowanie i możemy go mieć niemal o 400 zł taniej.

Ten nowoczesny odkurzacz posiada wydajny akumulator litowo-jonowy. Przy pełnym naładowaniu baterii odkurzacz może pracować około 180 min, natomiast słaba bateria jest sygnałem, że urządzenie automatycznie wraca do stacji dokującej. Po zalogowaniu do aplikacji otrzymujemy dostęp do wielu funkcji, na przykład możemy wyznaczyć strefy wolne od sprzątania oraz wskazać pomieszczenia przeznaczone do sprzątania.

Specyfikacja techniczna

 • moc ssania: 2000 Pa x 2
 • pojemność akumulatora: 5200 mAh
 • poziom hałasu: 60 dB
 • pojemność zbiornika na wodę: 0,25 l
 • pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
 • zasięg pracy: 180 m²
 • średnica: 34,5 cm
 • wysokość: 9,72 cm

Cena: 1998,96 zł Cena: 1599,00 zł Przejdź do sklepu

Saturator Aarke Carbonator 3 Hammertone Grey

Dzięki temu urządzeniu w kilka sekund, można zamienić wodę z kranu w wodę gazowaną (naboje wypełnione są dwutlenkiem węgla). Zestaw zawiera butelkę PET, tacę ociekową oraz ściereczkę do czyszczenia. Decydując się na ten zakup, oszczędzasz aż 300 zł.

Specyfikacja techniczna

 • obudowa: stal nierdzewna
 • wymiary: 153 x 258 x 414 mm
 • gwarancja: 2 lata

Cena: 1199,00 zł Cena: 899,00 zł Przejdź do sklepu

Depilator Braun IPL PL5054

Aktualnie ten depilator możemy kupić w niezwykle atrakcyjnej cenie oszczędzając aż 700 zł.

Jest to urządzenie służące pielęgnacji ciała i pozbywania się zbędnego owłosienia z całego ciała, także z twarzy. Pracuje w trybie na sucho emitując światło pulsacyjne. Wyposażone jest w regulator prędkości (10 poziomów).

Specyfikacja techniczna

 • rodzaj zasilania: sieciowe
 • poziomy mocy: 10
 • gwarancja: 2 lata

Cena: 1999,00 zł Cena: 1299,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.