Promocja na urządzenia kuchenne i przydatne w domu gadżety

Nowa oferta sklepów Kaufland już jest dostępna. Tym razem, oprócz przydatnych urządzeń do domu, w sklepie można wyszukać prawdziwe perełki.

kaufland-tania-elektronika-najlepsze-promocje

Jak co tydzień w sklepach Kaufland obowiązuje nowa gazetka z promocjami. Tym razem w oko wpadły nam urządzenia kuchenne, ale nie tylko. W ofercie znaleźliśmy również przydatne gadżety, które zainspirują Was do świetnej zabawy z przyjaciółmi. Oferta jest ważna od czwartku 2 lutego do środy 8 lutego 2023 r. lub do wyczerpania zapasów.

Urządzenia kuchenne

Sprzęty kuchenne są niezbędne w każdym domu. To właśnie one usprawniają naszą codzienną pracę i pomagają w przygotowywaniu posiłków. Dzięki urządzeniom kuchennym przygotujemy gorącą herbatę lub aromatyczną kawę. Przygotujemy chrupiące gofry albo z pomocą miksera ukręcimy smaczne ciasto.

Gofrownica WM-A201 Switch On

Gofrownica służy do przygotowywania chrupiących gofrów, które potem można zjeść z cukrem, bitą śmietaną albo z dżemem. Urządzenie to wyposażone jest w nieprzywierającą powłokę, dzięki czemu upieczone gofry z łatwością przesuniemy na talerz. Posiada moc 1200 W i zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Urządzenia kuchenne Kaufland Gofrownica WM-A201 Switch On

Cena 69,99 zł Przejdź do sklepu

Czajnik bezprzewodowy JK 1800W Kalorik

To niezbędne urządzenie w każdej kuchni. Czajnik posiada moc 1800 W i pojemność 1,8 l. Po zagotowaniu wody automatycznie wyłącza się. Stoi na okrągłej, obrotowej podstawie.

Urządzenia kuchenne Kaufland Czajnik bezprzewodowy JK 1800W Kalorik

Cena: 69,99 zł Przejdź do sklepu

Mikser ręczny HM1010CW Kalorik

Z tym urządzeniem szybko i sprawnie przygotujemy ciasto. Mikser ręczny o mocy 300 W wyposażony jest w funkcję turbo oraz regulator prędkości (5 poziomów).

Urządzenia kuchenne Kaufland Mikser ręczny HM1010CW Kalorik

Cena: 79,99 zł Przejdź do sklepu

Elektroniczne gadżety

W sklepie Kaufland można znaleźć ich wiele. Dzięki takim gadżetom można fajnie spędzić czas oraz zainspirować innych do wspólnej zabawy. Wybraliśmy tylko kilka, więcej pomysłów znajdziesz tutaj.

  • słuchawki nauszne
  • lampka latarka czołowa
  • kamera samochodowa
  • głośniki Bluetooth Superbox
  • mikrofon karaoke Bluetooth
  • mikrofon z głośnikiem Bluetooth