Nowa oferta sklepów Kaufland już jest dostępna. Tym razem, oprócz przydatnych urządzeń do domu, w sklepie można wyszukać prawdziwe perełki.

Jak co tydzień w sklepach Kaufland obowiązuje nowa gazetka z promocjami. Tym razem w oko wpadły nam urządzenia kuchenne, ale nie tylko. W ofercie znaleźliśmy również przydatne gadżety, które zainspirują Was do świetnej zabawy z przyjaciółmi. Oferta jest ważna od czwartku 2 lutego do środy 8 lutego 2023 r. lub do wyczerpania zapasów.

Urządzenia kuchenne

Sprzęty kuchenne są niezbędne w każdym domu. To właśnie one usprawniają naszą codzienną pracę i pomagają w przygotowywaniu posiłków. Dzięki urządzeniom kuchennym przygotujemy gorącą herbatę lub aromatyczną kawę. Przygotujemy chrupiące gofry albo z pomocą miksera ukręcimy smaczne ciasto.

Gofrownica WM-A201 Switch On

Gofrownica służy do przygotowywania chrupiących gofrów, które potem można zjeść z cukrem, bitą śmietaną albo z dżemem. Urządzenie to wyposażone jest w nieprzywierającą powłokę, dzięki czemu upieczone gofry z łatwością przesuniemy na talerz. Posiada moc 1200 W i zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Cena 69,99 zł Przejdź do sklepu

Czajnik bezprzewodowy JK 1800W Kalorik

To niezbędne urządzenie w każdej kuchni. Czajnik posiada moc 1800 W i pojemność 1,8 l. Po zagotowaniu wody automatycznie wyłącza się. Stoi na okrągłej, obrotowej podstawie.

Cena: 69,99 zł Przejdź do sklepu

Mikser ręczny HM1010CW Kalorik

Z tym urządzeniem szybko i sprawnie przygotujemy ciasto. Mikser ręczny o mocy 300 W wyposażony jest w funkcję turbo oraz regulator prędkości (5 poziomów).

Cena: 79,99 zł Przejdź do sklepu

Elektroniczne gadżety

W sklepie Kaufland można znaleźć ich wiele. Dzięki takim gadżetom można fajnie spędzić czas oraz zainspirować innych do wspólnej zabawy. Wybraliśmy tylko kilka, więcej pomysłów znajdziesz tutaj.

  • słuchawki nauszne
  • lampka latarka czołowa
  • kamera samochodowa
  • głośniki Bluetooth Superbox
  • mikrofon karaoke Bluetooth
  • mikrofon z głośnikiem Bluetooth

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.