Poznajcie Maguss Wand – niezwykłą różdżkę, która sprawi, że poczujecie się niczym czarodziej (lub czarodziejka). Koncepcja Maguss Wand opiera się na specjalnej różdżce, odbiorniku oraz dedykowanej aplikacji. Zasada działania tego produktu jest bardzo prosta.

maguss_wand_1

W wspomnianej różdżce znajduje się odpowiedni układ elektroniczny (sensor ruchu plus odbiornik na podczerwień). Podczas wykonywania czarów gracz musi trafić w specjalną naszywkę, która pełni rolę odbiornika. Jeśli gracz A zdobędzie punkt odpowiedni komunikat pojawi się na ekranie smartfona (dedykowana aplikacja). I to tyle.

maguss_wand_4

Poszczególne czary (a tych jest kilka do wyboru) mają różną skuteczność. Niektóre zdobywają więcej punktów, inne szybciej pozbawiają zdrowia przeciwnika. Rozgrywka może być ograniczona czasowo lub do tak zwanej pierwszej (wirtualnej) śmierci.

maguss_wand_3

Pomysłodawca Maguss Wand pochodzący z Danii potrzebuje zebrać co najmniej 450 000 DKK (~ 251 000 zł). Tymczasem na 29 dni przed tym terminem projekt ten na Kickstarterze zebrał 72 708 DKK (~40 708 zł). Koszt jednej różdżki to 600 DKK (~336 zł). Zestaw dwóch różdżek kosztuje tylko 850 DKK (~475 zł). Jeśli zaciekawił was ten projekt odsyłamy was do wspomnianej kampanii na kickstarterze.

maguss_wand_2

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/magusswand/maguss-wand-prepare-to-be-spellbound/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

maguss_wand_5

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

One reply on “Poczuj się niczym czarodziej z Maguss Wand”

  • CEM
    01/11/2022 at 13:30

    SLAM BEN CEM BU MAGUSS WAND ASASIN ÇOK İSTİYORUM ACABA FİYATI KAÇ T.L