Pillow Talk – poczuj bliskość drugiej osoby

Związki na odległość nigdy nie są łatwe, bo największym problemem jest brak bliskości. Jednak oto powstało rozwiązanie o nazwie Pillow Talk. W skład zestawu wchodzi bransoletka na rękę oraz niewielki głośnik.

pillow_talk_1 pillow_talk_2

Zasada działania Pillow Talk jest bardzo łatwa. Dzięki dedykowanej aplikacji i warstwie sprzętowej podczas zasypiania będziecie mogli usłyszeć bicie serca bliskiej wam osoby. To powinno przyśpieszyć proces zasypiania i wypełnić kwestię braku bliskości.

pillow_talk_3

Co ważne aplikacja dedykowana na systemu iOS oraz Android po podłączeniu słuchawek pozwoli na bieżąco wsłuchiwać się w pracę serca partnera lub partnerki. Skuteczność rozwiązania Pillow Talk potwierdziły liczne testy na użytkownikach.

pillow_talk_4

Wczoraj właśnie zakończyła się kampania na Kickstarterze. Firmie z siedzibą w Londynie udało się zebrać wyznaczony próg 75 000 funtów, zatem Pillow Talk trafi do produkcji seryjnej. Pierwsze gotowe urządzenia mają być rozsyłane w maju 2016 w cenie 118 funtów (2 x Pillow Talk).

pillow_talk_5

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/littleriot/pillow-talk-feel-the-presence-of-your-loved-one/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]