Żyjemy w czasach, w których jeden numer telefonu bardzo często nie wystarcza. Najbardziej powszechną sytuacją jest ta, gdy ktoś posiada telefon osobisty, ale powinien być także dostępny pod tym służbowym. Noszenie dwóch aparatów nie jest komfortowe, nie każdy telefon posiada także opcję włożenia drugiej karty SIM. Rozwiązaniem problemu ma być PIECE.

[iframe width=”600″ height=”450″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/35224746/piece-change-the-way-you-use-smart-phones/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

Mowa o niewielkim urządzeniu, do którego wkłada się kartę SIM, a następnie łączy ze smartfonem za pomocą Bluetooth. Dzięki takiemu rozwiązaniu, smartfon zaczyna pracować jak urządzenie dual SIM. Wszelkie rozmowy i smsy zostaną wyświetlone przez docelowy smartfon, da on także możliwość odpisywania i dzwonienia z dwóch numerów.

PIECE

Niewątpliwym atutem PIECE jest fakt, iż wielkością przypomina kartę kredytową, bez problemu zmieści się w portfelu czy kieszeni. Niweluje to wady posiadania dwóch aparatów telefonicznych. Zamontowana wewnątrz bateria ma pozwolić na korzystanie z urządzenia przez 150h, daje to swobodę użytkowania, wystarczy podłączyć go do ładowania raz na jakiś czas. Gadżet ma być kompatybilny z większością smartfonów wyposażonych w systemy iOS i Android.

PIECE

W chwili obecnej, autorzy projektu zbierają fundusze na portalu Kickstarter.com aby móc uruchomić seryjną produkcję gadżetu. Cena PIECE w przedsprzedaży rozpoczyna się od 65$.

PIECE

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *