Phresh Yoga Mat to specjalna mata do yogi dla dzieci, z której korzysta Michelle Obama. Ideą tej maty jest połączenie zdrowych ćwiczeń z dobrą zabawą. Phresh Yoga mat dostępna jest w dwóch wersjach, dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat lub dla dzieci starszych oraz dorosłych.

yoga_mat_1 yoga_mat_2

Sama mata w kolorze jasno niebieskim (lub różowym) przyozdobiona jest licznymi sercami, gwiazdkami i symbolami, które mają przykuć uwagę dzieci. Edukacyjna aplikacja w sposób intuicyjny wskazuje jak należy umieścić rękę lub nogę na macie.

yoga_mat_3

yoga_mat_6

Jak przekonują twórcy z maty tej mogą korzystać także dorośli, ćwicząc tym samym razem z swoim dzieckiem. Opcjonalnie do Phresh Yoga Mat możemy dokupić specjalne karty pokazujące figury w yodze.

yoga_mat_5

Na dwa dni przed końcem projekt ten na Kickstarterze zgromadził całe niezbędne wsparcie (zebrano 11 249 $ z celu 9 500 $). Mniejsza wersja Phresh Yoga Mat kosztuje 25$, natomiast większa wersja jest wydatkiem 30 $. Dodatkowe karty do gry są wydatkiem 20 $. Maty te dostępne są od zaraz w sprzedaży detalicznej.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/Ir33TtFBkaU” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

yoga_mat_4

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *